Penzión Štôla

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión Štôla nájdete na úpätí Vysokých Tatier, v okrajovej časti rovnomennej obce. Ide o ubytovacie zariadenie rodinného typu, ktoré je vhodné pre rodiny s deťmi, skupinky priateľov či turistov.
Ubytovanie poskytujeme dvoch apartmánoch a jednej izbe. Apartmány pozostávajú z dvoch dvojlôžkových spální, kuchyne a kúpeľne s WC. V jednej zo spální sa nachádza krb a televízor, v druhej je okrem pevných lôžok i možnosť prístelky, v oboch spálňach je posedenie. Kuchyňa je plne vybavená, nachádza sa v nej plynový šporák, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou a jedálenské posedenie. Samostatná izba, ktorú ponúkame záujemcom o ubytovanie, je štvorlôžková, nachádza sa v nej televízor, posedenie i plne vybavený kuchynský kút. Vykurovanie tejto izby je (na rozdiel od apartmánov s plynovými gamatkami) zabezpečené štýlovou kachľovou pecou na drevo. K izbe prislúcha samostatná kúpeľňa a WC. Ubytovaným hosťom je k dispozícii spoločenská miestnosť s príjemnou atmosférou.
K domu patrí pekná záhrada s jazierkom a fontánkou. Nachádzajú sa tu dve posedenia, pre deti je pripravené pieskovisko a preliezačka. Návštevníci si môžu grilovať a opekať na otvorenom ohnisku. Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte.
Okolie penziónu ponúka nespočetné možnosti relaxu a zábavy. Kúsok od Štôle sú významné turistické strediská Vysokých Tatier, z ktorých možno podnikať najrôznejšie túry, v zime sú v prevádzke lyžiarske strediská, celoročne možno navštíviť aquaparky v Poprade či Liptovskom Mikuláši.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Poprad (Prešovský kraj)

GPS: 49,089564 20,141873

Kontakt

Adresa: Štôla 82, Štôla, 059 37

Telefón: +421 902 538 614

Email: stanislav.bobula@gmail.com

Web: http://www.tatry-stola.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.tatry-stola.sk/cennik.html

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 9,00 €

Max. počet osôb: 14

Vybavenie: Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Formát izieb: 1x4, 2xAPT (1x2, 1x2+1)

Počet spální: 5

Počet kuchýň: 3

Počet kúpeľní: 3

Počet WC: 3

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií