Penzión Sileo

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión Sileo je situovaný priamo pri lese a rieke, obklopený Vysokými Tatrami a Západnými Tatrami, vzdialený iba 1 km od Pribyliny. Ponúka ubytovanie v priestoroch dreveného domčeka s veľkou záhradou a služby reštaurácie.
Dvojlôžkové izby sú zariadené v unikátnom horskom štýle, ladené vo farbách horských byliniek a kvetov. Majú vlastné kúpeľne, sú vybavené satelitnou TV a poskytujú výhľad na okolité lesy. K dispozícii je vám tu bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.
V reštaurácii s barom a krbom priamo na mieste sa podávajú jedlá slovenskej kuchyne.
Ako hostia penziónu Sileo môžete využiť zľavu v kúpeľnom centre Permon, vzdialenom 8 km od ubytovania. Na vyžiadanie je možné zorganizovať rozličné sezónne aktivity ako rafting na rieke Belá, geo-caching (hľadanie skrýš s objektami pomocou geografických súradníc).
Skanzen Pribylina sa nachádza 1 km od penziónu. Prírodné minerálne pramene, termálne kúpalisko v Liptovskom Jáne a lyžiarsky areál Javorovica sú vzdialené 12 km. Na mieste môžete využívať bezplatné parkovisko.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Liptovský Mikuláš (Žilinský kraj)

GPS: 49,114506 19,80097

Kontakt

Adresa: Pribylina 1435, Pribylina, 854 21

Telefón: +421 905 394 537

Email: info@sileo.sk

Web: http://www.sileo.sk/index.php/sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 23,00 €

Max. počet osôb: 29

Vybavenie: TV na izbe, Reštaurácia, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Bar

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 2x2, 3x2+1, 4x2+2

Počet spální: 9

Počet kúpeľní: 9

Počet WC: 9

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií