Penzión Konský dvor

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Agroturistické zariadenie Konský dvor sa nachádza na okraji obce Brzotín (4 km od mesta Rožňava) v údolí rieky Slaná s výhľadom na jedinečné útvary Národného parku Slovenský Kras – Silickú a Plešiveckú planinu. Vďaka svojej polohe je ideálnym miestom pre romantikov, ale aj pre náročných gurmánov.
Penzión má celkovú kapacitu 40 – 42 osôb. Hostia si môžu vybrať spomedzi 12 dvojlôžkových izieb rôzneho typu a piatich apartmánov s kapacitou 2 – 4 osoby. Na každej izbe a v každom apartmáne sa nachádza televízor, bezplatné pripojenie na internet (WiFi) a vlastná kúpeľňa s WC.
Stravovanie je možné v štýlovej Reštaurácii u Bieleho koňa, ktorá pozostáva z furmanskej časti zariadenej v starobylom vidieckom štýle, poľovníckej časti vybavenej poľovníckymi trofejami, zimnej záhrady a letnej záhrady. Letná záhrada ponúka posedenie pod prístreškami v príjemnom prostredí dvora a tiež ohniská na opekanie a grilovanie. Súčasťou reštaurácie je aj salónik vhodný pre uzatvorené spoločnosti, ktorý slúži aj ako spoločenská miestnosť pre ubytovaných hostí.
Návštevníci ocenia bohatú ponuku wellness služieb, ako sú sauny, bazén, vírivka, liečebné masáže a iné. Hostia si môžu taktiež zajazdiť na koňoch a poníkoch či sa pokochať krásou hospodárskych zvierat v minizoo. Deti ocenia možnosť pohladkať si jednotlivé zvieratká.
Zariadenie Konský dvor je mimoriadne vhodné na usporadúvanie svadieb, rodinných i firemných osláv, ale aj detských táborov.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Rožňava (Košický kraj)

GPS: 48,634716 20,495299

Kontakt

Adresa: Kružnianska 514, Brzotín, 049 51

Telefón: +421 907 947 668

Email: restauracia@konskydvor.sk

Web: http://www.konskydvor.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.konskydvor.sk/cennik.php

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 15,00 €

Max. počet osôb: 42

Vybavenie: Sauna, Bazén, TV na izbe, Reštaurácia, Krb, Grill, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Bar

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 12x2, 1xAPT (1x2), 2xAPT (1x3), 2xAPT (1x4)

Počet spální: 17

Počet kúpeľní: 17

Počet WC: 17

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií