Hotel Heľpa

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Rodinný Hotel Heľpa nájdete v srdci Horehronia, pod majestátnou Kráľovou hoľou, v mieste, kde sa stretávajú tri národné parky: Nízke Tatry, Muránska planina a Slovenský raj. Hotel aj jeho okolie ponúkajú mnoho možností aktívneho oddychu. Či už obľubujete vysokohorské túry, nenáročné prechádzky prírodou, lyžovanie alebo zaujímavé kultúrno-historické pamiatky, u nás si prídete na svoje.
Hotel Heľpa má celkovú kapacitu 61 pevných lôžok a 27 prísteliek. Nachádza sa tu 25 jedno- až trojlôžkových izieb a 2 apartmány. Na každej izbe a v každom apartmáne je vlastná kúpeľňa s WC, televízor, bezdrôtové pripojenie na internet (WiFi) a možnosť prístelky.
Stravovanie je zabezpečené v príjemnej hotelovej reštaurácii, ktorá sa orientuje na tradičnú slovenskú kuchyňu, a v ktorej ponuke nechýbajú špeciality s lesnými plodmi či výrobky zo salaša.
V hoteli sa nachádza aj malé, ale príjemné wellness centrum s hydromasážnym bazénom, soľnou jaskyňou, tromi saunami (fínskou, parnou a inhalačnou), Knipovým kúpeľom, tepidáriom a ponukou masáží.
Hotel Heľpa je vhodným miestom na usporadúvanie rodinných osláv, svadobných hostín, ale aj školení a rôznych firemných eventov. V blízkom okolí sa nachádza ihrisko, telocvičňa i tenisové kurty, ktoré môžu po dohode návštevníci využívať. Vďaka tomu je hotel vhodný i pre školy v prírode a rôzne športové sústredenia.
Tak neváhajte a zavítajte k nám. Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Brezno (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,861497 19,973635

Kontakt

Adresa: Hlavná 65/35, Heľpa, 976 68

Telefón: +421 917 517 761

Email: ivanov1964@gmail.com

Web: http://www.hotelhelpa.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.hotelhelpa.sk/index.php/cennik

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 12,00 €

Max. počet osôb: 88

Vybavenie: Sauna, Bazén, TV na izbe, Reštaurácia, Domáce zvieratko, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 3x1+1, 16x2+1, 6x3+1, 2xAPT (1x4+1)

Počet spální: 27

Počet kúpeľní: 27

Počet WC: 27

Komentáre

      
helenamelkova 28.05.2016 o 11:16 navštívil 02.05.2016 - 08.05.2016
Začiatkom mája sme obsolvovali pobyt v hoteli Heľpa,kde sme boli veľmi milo prekvapený milou obsluhou, výbornou stravou a čistými izbami. Určite sa tu ešte niekedy vrátime. Odporúčam každému.
 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií