Chaty pod Gýmešom, rekreačné zariadenie

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chaty pod Gýmešom, rekreačné zariadenie sa nachádza v príjemnom prostredí uprostred lesov pohoria Tribeč. Je obklopená nádhernou prírodou, ktorá ponúka mnoho možností turistiky. Z najvyhľadávanejších výletných miest v blízkom okolí možno spomenúť zrúcaninu hradu Gýmeš. I priamo v areáli RZ Chaty pod Gýmešom je veľa možností aktívneho trávenia voľného času, hostia si môžu napríklad zahrať futbal, volejbal či tenis.
Ubytovanie poskytujeme v chatkách alebo turistickej ubytovni. Chatky majú kapacitu 8 - 20 osôb, v každej chatke sa nachádza spoločenská miestnosť, televízor, kuchynka a vlastné sociálne zariadenia, pred každou chatkou je k dispozícii posedenie s ohniskom. V turistickej ubytovni sa nachádza spoločenská miestnosť s televízorom, spoločná kuchynka a spoločné sociálne zariadenia. Všetkým ubytovaným hosťom je k dispozícii jedáleň a kuchyňa.
RZ Chaty pod Gýmešom je veľmi vhodným miestom pre detské tábory, školy v prírode, školské výlety, školenia, semináre, športové podujatia či firemné akcie.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Nitra (Nitriansky kraj)

GPS: 48,398611 18,209444

Kontakt

Adresa: Jelenec 1604, Jelenec, 951 73

Telefón: +421 905 334 432

Email: anezka.krizkova@gmail.com

Web: http://www.chatajelenec.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.chatajelenec.sk/2014/10/cennik-ubytovanie-prenajom-2014.html

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 15,00 €

Max. počet osôb: 73

Vybavenie: Detské ihrisko, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa bicyklov

Min. počet nocí: 2

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií