Chata Roháče

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Štýlová drevená chata Roháče je situovaná v záhrade rodinného domu v malebnej podroháčskej vieske Oravský Biely Potok. Chata je k dispozícii celoročne, je vhodná pre rodiny s deťmi i partie priateľov a jej celková kapacita je 10 osôb.
Na spodnom podlaží objektu sa nachádza spoločenská miestnosť s posedením a televízorom, plne zariadená kuchynka (chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka, plynový sporák), kúpeľňa, WC a komora. Taktiež sa tu nachádzajú 2 2-lôžkové izby. V podkroví sú ďalšie 2 3-lôžkové izby. Hosťom je k dispozícii altánok s možnosťou posedenia a grilovania. Parkovanie je možné priamo pri objekte.
Okolie chaty poskytuje mnoho možností aktívneho trávenia voľného času. Fanúšikovia turistiky majú na výber mnoho trás po Západných Tatrách, región je popretkávaný cyklistickými trasami, takže si tu na svoje prídu i priaznivci cykloturistiky. V zime je v prevádzke viacero lyžiarskych stredísk. Za nepriaznivého počasia môžete navštíviť múzeá a kultúrne pamiatky, na ktoré je región pomerne bohatý, ale tiež napríklad Aquapark Oravice, kryté kúpalisko v Nižnej či v Dolnom Kubíne.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Tvrdošín (Žilinský kraj)

GPS: 49,284996 19,551574

Kontakt

Adresa: Oravský Biely Potok 207, Oravský Biely Potok, 027 42

Telefón: +421 905 268 390

Email: alzbeta.bal@gmail.com

Web: http://www.chatarohace.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.chatarohace.sk/cennik.html

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 7,50 €

Max. počet osôb: 10

Vybavenie: Kuchynka, Grill, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží

Min. počet osôb na noc: 4

Min. počet nocí: 2

Formát izieb: 2x2, 2x3

Počet spální: 4

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 1

Počet WC: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií