Ubytovanie a Wellness Avellano

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Ubytovanie a Wellness Avellano sa nachádza v krásnom prostredí dedinky Leštiny, jednom z malebných kútov Oravy, ktorý predstavuje doslova raj pre všetkých milovníkov turistiky a cyklistiky. Majestátny Veľký Choč a celé Chočské vrchy Vám ponúkajú kilometre turistických tras tunajšou nádhernou prírodou. Ak obľubujete ubytovanie v súkromí, výlety do prírody, v zimnom období lyžovačky s celou rodinou a priateľmi či miesto  obklopené históriou a prívetivými obyvateľmi, srdečne Vás k nám pozývame prežiť nezabudnuteľné chvíle Vašej dovolenky na Orave.

Našim hosťom ponúkame príjemné ubytovanie v útulne zariadenej chalupe s možnosťou pohodlného ubytovania pre 10 osôb. V objekte je Vám k dispozícii jedna trojlôžková a jedna päťlôžková spálňa. Príjemne posedieť a relaxovať môžete v dvoch spoločenských miestnostiach, ktoré sú spoločne vybavené televízorom so satelitom, rádiom, CD a DVD prehrávačom, biliardom a elektronickými šípkami. V jednej spoločenskej miestnosti je taktiež zabezpečená možnosť dvoch prísteliek. V chalupe nechýba kúpeľňa s toaletou a na prípravu chutnej domácej stravy kompletne zariadená kuchyňa s jedálenským posedením.

Dominantou dvora je veľký prístrešok s možnosťou posedenia a grilovania vo vonkajšom krbe. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri objekte, prípadne vo dvore chalupy.

Pre spríjemnenie Vášho pobytu u nás pripravujeme relaxačnú oddychovú miestnosť so saunou a jacuzzi, ktorá bude využiteľná už onedlho. Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne a radi nás opäť čoskoro navštívite. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Dolný Kubín (Žilinský kraj)

GPS: 49,189089 19,350917

Kontakt

Adresa: Leštiny 71, Leštiny, 026 01

Telefón: +421 911 522 966

Email: michnova.vierka@gmail.com

Web: http://www.ubytovanie-avellano.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.ubytovanie-avellano.sk/cennik-ubytovania

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 8,00 €

Max. počet osôb: 10

Vybavenie: Sauna, Kuchynka, Krb, Grill, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x3, 1x4+1, +2

Počet spální: 2

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 1

Počet WC: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií