Penzión Zelený dvor

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Náš penzión Zelený dvor sa nachádza na námestí v obci Huncovce pod Vysokými Tatrami, 1 - 3 minúty chôdze od autobusovej zástavky. Kapacita zariadenia je 20 osôb v 7 izbách (2x2, 4x3, 1x4 lôžka). Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie, televízor so satelitným príjmom, bezplatné pripojenie na internet (wifi), na 4-lôžkovej izbe je navyše ešte hydromasážna vaňa.
V  reštaurácii penziónu si môžete pochutiť na domácich jedlách alebo na pizzi. Reštaurácia je vybavená video-projektorom, vďaka čomu ju možno využiť na usporadúvanie školení a prezentácií, ale i rodinných  osláv až pre 40 osôb. Na dvore penziónu je vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania. K dispozícii je i vonkajšie ohnisko. Parkovanie je zabezpečené v uzamykateľnom dvore.
Poloha zariadenia uprostred dediny umožní návštevníkom spoznávať život na vidieku s jeho špecifickými vlastnosťami. Rodinný charakter penziónu je predpokladom jedinečného prístupu ku každému zákazníkovi. Návštevníci majú možnosť prísť i so svojím domácim miláčikom.
Okolie penziónu ponúka mnoho možností rekreačného využitia. Len 9 km od zariadenia sa nachádza Tatranská Lomnica, 5 km vzdialené je kryté termálne kúpalisko a golfové ihrisko, 4 km od penziónu leží historické mesto Kežmarok a 10 km vzdialený je Poprad.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Kežmarok (Prešovský kraj)

GPS: 49,11492 20,37616

Kontakt

Adresa: Farská 68, Huncovce, 059 92

Telefón: +421 905 785 854

Email: zelenydvor68@gmail.com

Web: http://www.penzionzelenydvor.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.penzionzelenydvor.sk/cennik/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 9,00 €

Max. počet osôb: 20

Vybavenie: TV na izbe, Reštaurácia, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Bar

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 2x2, 4x3, 1x4

Počet spální: 7

Počet kúpeľní: 7

Počet WC: 7

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií