Hotel Amade Château

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Romantický boutique hotel Amade Château***** je situovaný v malebnom prostredí obce Vrakúň v centre Žitného ostrova. Pôvodne to bol reprezentatívny kaštieľ, ktorý postavili v roku 1904 na mieste niekdajšieho sídla šľachtického rodu Amadé.
Hotel ponúka luxusné ubytovanie s neopakovateľnou historickou atmosférou. Všetkých 20 izieb a 10 apartmánov je navrhnutých originálnym spôsobom, sú zdobené ručne maľovanými tapetami, ručne tkanými prikrývkami a rôznymi elegantnými dekoráciami. Na každej izbe a apartmáne sa nachádza televízor, minibar, písací stôl, súkromný trezor, pripojenie na internet a, samozrejme, vlastná kúpeľňa s WC. K dispozícii je nadštandardná izbová služba.
Súčasťou hotela sú gurmánske reštaurácie, v ktorých sa podávajú kulinárske špeciality Žitného ostrova, pripravované výhradne z čerstvých miestnych surovín. Reštaurácia Kukkónia má priamy prístup do parku, vďaka čomu predstavuje ideálne miesto pre organizovanie rodinných osláv či firemných akcií. Okrem reštaurácií v hoteli nájdete aj cukráreň, vínnu pivnicu, wellness bar a vonkajší Buddha bar, v rámci ktorého sú návštevníkom k dispozícií indické záhradné stany.
Dokonalý relax na vás čaká vo veľkolepých tureckých kúpeľoch Hamam, ktoré boli postavené podľa návrhu profesionálov z Orientu. Vaše telo i dušu omladia vnútorné a vonkajšie bazény a sauny, ktoré sú súčasťou nášho Wellness & Spa sveta. K dipozícii je, samozrejme, aj široká ponuka masáží.
Hotel Amade Château má pre svojich hostí pripravenú bohatú ponuku zaujímavých voľnočasových aktivít. Môžete sa zviezť na konskom povoze a v rámci vidieckej exkurzie sa vrátiť do čias, keď neexistovali motory. Tiež sa môžete nechať zasvätiť do tajov maďarského bojového umenia Baranta, naučiť sa ryžovať zlato na dunajskom pobreží, poprechádzať sa po lese Amade, ktorý sa nachádza len pár metrov od hotela, a ešte všeličo iné.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť. Dokonalý komfort s neopakovateľnou atmosférou čaká len na vás.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Dunajská Streda (Trnavský kraj)

GPS: 47,938104 17,60342

Kontakt

Adresa: Vrakúň 333, Vrakúň, 930 25

Telefón: +421 918 620 498

Email: info@hotelamade.sk

Web: http://www.hotelamade.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.hotelamade.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 125,00 €

Max. počet osôb: 70

Vybavenie: Sauna, Fitness, Bazén, Športové náradie, Požičovňa bicyklov, TV na izbe, Reštaurácia, Krb, Grill, Internet, Konferenčná miestnosť, Trezor, Bar

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 30x2 (+10x prístelka)

Počet spální: 30

Počet kúpeľní: 30

Počet WC: 30

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií