Chata Katarína

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chata Katarína je situovaná v malebnej obci Kalameny, v krásnom prostredí Chočských vrchov. Oblasť je bohatá na turistické atraktivity, priamo v obci sa nachádza medokýš s termálnou vodou s možnosťou celoročného kúpania, okrem toho si možno urobiť výlet na Liptovský hrad či k Lúčanskému vodopádu. V Lúčkach sa nachádza i termálne kúpalisko a aquapark, ďalší aquapark je vybudovaný v neďalekej Bešeňovej.
Chata Katarína má celkovú kapacitu 7 osôb. Nachádza sa tu obývačka s krbom, televízorom a posedením, v ktorej je možnosť prespania pre 3 osoby, tiež 4-lôžková spálňa, plne zariadená kuchynka s chladničkou, sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským sedením, a samozrejme kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Pred chatou je návštevníkom k dispozícii pergola s posedením a hojdačka. Parkovanie je možné priamo vo dvore objektu.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Ružomberok (Žilinský kraj)

GPS: 49,125304 19,412859

Kontakt

Adresa: Kalameny 23, Kalameny, 034 82

Telefón: +421 908 930 249

Email: katarina.lovichova@gmail.com

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 9,00 €

Max. počet osôb: 7

Vybavenie: Kuchynka, Krb, Grill, Parkovisko bezplatné

Formát izieb: 1x4, +3

Počet spální: 1

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 1

Počet WC: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií