Apartmán Komfort

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Apartmánový dom Komfort ponúka nadštandardné ubytovanie v meste Dunajská Streda, len kúsok od vyhľadávaného termálneho kúpaliska. Svojim návštevníkom poskytuje dokonalé pohodlie, starostlivosť a príjemnú rodinnú atmosféru.
Zariadenie sa skladá z dvoch častí – pôvodnej jednopodlažnej časti a novej poschodovej budovy. Jednotlivé apartmány sú dvoj-, troj- a štvorlôžkové, sú zariadené účelne, vkusne, novým nábytkom. Každý apartmán má televízor, vlastnú plne vybavenú kuchynskú časť (okrem dvoch, ktoré majú spoločnú kuchyňu), vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC a tiež vlastnú krytú  terasu vybavenú záhradným nábytkom. Vo dvore apartmánového domu sa nachádza veľa zelene, kvetín a vinič. Parkovanie je bezplatné, priamo pri objekte.
Okolie ubytovania je vhodné na najrôznejšie aktivity. Okrem termálneho kúpaliska sa tu nachádzajú cyklotrasy, krásna príroda Žitného ostrova, atraktívne kultúrne pamiatky, najmä starodávne vodné mlyny, a ešte všeličo iné.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť. Tešíme sa na vás.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Dunajská Streda (Trnavský kraj)

GPS: 47,986383 17,612184

Kontakt

Adresa: Kúpeľná 13, Dunajská Streda, 929 01

Telefón: +421 905 252 281; +421 905 635 801

Email: info@apartman-komfort.sk

Web: http://www.apartman-komfort.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.apartman-komfort.sk/?sk&cennik

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,00 €

Max. počet osôb: 20

Vybavenie: TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Počet spální: 7

Počet kuchýň: 6

Počet kúpeľní: 7

Počet WC: 7

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií