VILA Stella

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

VILA Stella ponúka ubytovanie v dvoch apartmánoch:

Apartmán TÁLE o výmere cca 30 m2 je vhodný na ubytovanie max. 6 osôb. Zahŕňa vstupnú chodbu, WC spojené s kúpeľnou so sprchovým kútom. Spoločenskú izbu s krbom, kuchynským kútom, kuchynským stolom a stoličkami a TV. V tejto izbe sa nachádza pohovka s možnosťou rozloženia na dve plnohodnotné prístelné lôžka. Izba je prechodná do ďalšej samostatnej izby s vybavením jednou manželskou posteľou, jedným pevným lôžkom s možnosťou rozloženia na ďalšie prístelné lôžko, skrine.

Apartmán CHOPOK o výmere cca 60 m2 je vhodný na ubytovanie max. 10 osôb. Obsahuje vstupnú chodbu, spoločné WC s kúpeľnou so sprchovým kútom. Spoločenskú izbu s prístupom na terasu, krbom, TV a kuchynským kútom. V tejto miestnosti sa nachádza pohovka rozložiteľná na dve prístelky. Je prechodná do dvoch ďalších samostatných izieb. Každá izba má jednu manželskú posteľ a ďalšie pevné lôžko rozložiteľné na prístelku.

V bezprostrednej blízkosti VILA Stella sa nachádza Bystrianska jaskyňa /50 m/ v letných mesiacoch využívaná na speleoterapiu.
V širšom okolí sa nachádza niekoľko možností lyžovania, Ski Centrum Mýto pod Ďumbierom /do 2 km, cca 2 minúty autom/, Ski Tále /do 4 km, cca 4 minúty autom/, Chopok Juh /11 km, cca 15 min autom/.
V okolí možnosť turistiky, hubárčenia či aktívnejšej cykloturistiky.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Brezno (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,841397 19,597235

Kontakt

Adresa: Bystrá 20, Bystrá, 977 01

Telefón: +421 905 928 820

Email: ubytovaniebystra@gmail.com

Web: http://www.bystraubytovanie.sk

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.bystraubytovanie.sk/ubytovanie.aspx?lang=sk

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 9,00 €

Max. počet osôb: 16

Vybavenie: Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží

Min. počet osôb na noc: 2

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1xAPT (1x3+1,+2); 1xAPT (2x3+1,+2)

Počet spální: 3

Počet kuchýň: 2

Počet kúpeľní: 2

Počet WC: 2

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií