Vila SLAVKA

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Vila SLAVKA sa nachádza v nádhernej tichej lokalite na samom okraji podtatranskej obce Nová Lesná a predstavuje ideálne miesto na oddych a relax.
Ubytovanie poskytujeme v útulne zariadených 2 a 3 lôžkových izbách s vlastnými sociálnymi zariadeniami a televízorom, a tiež v dvoch apartmánoch. Prvý apartmán so samostatným vchodom má kapacitu 3 lôžka, hosťom je tu k dispozícii kompletne vybavený kuchynský kútik (elektrická dvojplatnička, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica), vlastné sociálne zariadenia i televízor. Druhý apartmán tvorí 4-lôžková spálňa a miestnosť s kompletne zariadenou kuchynkou, jedálenskou časťou, posedením a televízorom. Súčasťou apartmánu je i kúpeľňa a oddelené WC. V celom objekte je možnosť pripojenia na internet (WIFI).
V penzióne je Vám k dispozícii i veľká spoločná kuchyňa, a tiež spoločenská miestnosť s televízorom, z ktorej sa vychádza na slnečnú terasu a do priestrannej záhrady s ohniskom a posedením. Popri záhrade preteká žblnkotavý  potôčik, ktorého zvuk vytvára skutočne jedinečnú atmosféru. Smerom od Vysokých Tatier nemáme žiadnych susedov, len lúka, les a nádherný výhľad na naše krásne slovenské veľhory.
Parkovanie je zdarma v uzatvorenom oplotenom dvore.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Poprad (Prešovský kraj)

GPS: 49,126441 20,261302

Kontakt

Adresa: Nová Lesná 263, Nová Lesná, 059 86

Telefón: +421 903 771 364

Email: slavka.hvastova@gmail.com

Web: http://vilaslavka.uns.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://vilaslavka.uns.sk/#section=prices

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 8,00 €

Max. počet osôb: 16

Vybavenie: Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 2

Min. počet nocí: 2

Formát izieb: 2x2+1; 1x3; 1xAPT (1x3); 1xAPT (1x4)

Počet spální: 5

Počet kuchýň: 3

Počet kúpeľní: 5

Počet WC: 5

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií