Vila Marko

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Rodinný penzión Vila Marko sa nachádza v podtatranskej obci Nová Lesná situovanej len 3 km od centra Vysokých Tatier - Starého Smokovca.
Ubytovanie ponúkame v dvojlôžkových izbách (na každej je i možnosť prístelky) s WC, sprchou a satelitným televízorom, a tiež v rodinných apartmánoch s dvoma oddelenými dvojlôžkovými izbami, WC, sprchou a satelitným televízorom. Na každom poschodí sa nachádza plne vybavená kuchynka. Hosťom je k dispozícii spoločenská miestnosť s krbom a terasou, ako aj záhradné posedenie pri krbe s výhľadom na majestátne tatranské štíty.
Okolie ponúka mnoho možností rekreačného využitia, a to tak v lete, ako aj v zime. Za všetky okolité atrakcie možno spomenúť Thermal Park Vrbov, Aquacity Poprad, horskú bobovú dráhu Tatrabob v Tatranskej Lomnici, lyžiarske strediská Štrbské Pleso, Starý Smokovec, Tatranská Lomnica, Dolný Smokovec, Lopušná dolina či Lučivná, a samozrejme i bohaté možnosti horskej turistiky a cykloturistiky.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Poprad (Prešovský kraj)

GPS: 49,123951 20,266733

Kontakt

Adresa: M. R. Štefánika 147, Nová Lesná, 059 86

Telefón: +421 905 295 801

Email: gabi.marko@stonline.sk

Web: http://www.vilamarko.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.vilamarko.sk/cennik.pdf

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,00 €

Max. počet osôb: 28

Vybavenie: TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 4x2+1; 4xAPT (2x2)

Počet spální: 12

Počet kuchýň: 2

Počet kúpeľní: 8

Počet WC: 8

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií