Vila Astra a Chata Astrička

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Vila Astra sa nachádza v krásnom a tichom prostredí na okraji podtatranskej obce Stará Lesná. Svojim hosťom ponúka ubytovanie v osemlôžkovom štvorizbovom apartmáne s TV, chladničkou, kúpeľňou, WC a s výhľadom na Lomnický štít, a tiež v piatich samostatných rodinných izbách pozostávajúcich z dvoch dvojlôžkových miestností s TV, chladničkou a s vlastnou kúpeľnou a WC. V penzióne sa nachádza i spoločenská miestnosť s barom a kachľovou pecou, ktorá slúži aj ako jedáleň, tiež biliard, vírivka a sauna. Návštevníkom je k dispozícii veľká záhrada s lesíkom a jazierkami, altánok s ohniskom, barom a posedením vhodným na grilovanie a opekanie, detské hojdačky a bezplatné parkovisko monitorované kamerovým systémom.
Asi 50 metrov od Vily Astra sa nachádza Chata Astrička s kapacitou 12 lôžok + 2 prístelky. V chate sa nachádzajú izby s manželskými aj oddelenými posteľami, plne zariadená kuchynka, sauna, vírivka a veľká záhrada.
Vila Astra i Chata Astrička sú ideálnym východiskom na absolvovanie vysokohorskej turistiky po značkovaných chodníkoch Vysokých Tatier alebo na návštevu turistických atrakcií ako Studenovodské vodopády či Belianska jaskyňa. V okolí do 15 km sa nachádzajú najrôznejšie športoviská (tenisové kurty, golfové ihrisko a iné), aquaparky (Poprad, Vrbov a iné) i lyžiarske strediská (Tatranská Lomnica - Čučoriedky, Lomnické sedlo, Starý Smokovec – Hrebienok a iné).

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Kežmarok (Prešovský kraj)

GPS: 49,140364 20,298118

Kontakt

Adresa: Stará Lesná 467, Stará Lesná, 059 52

Telefón: +421 905 413 940

Email: info@vilaastra.sk

Web: http://www.vilaastra.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.vilaastra.sk/?go=cennik&lg=sk

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 13,00 €

Max. počet osôb: 28

Vybavenie: Sauna, Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Bar

Formát izieb: 5x4; 1xAPT (4x2)

Počet spální: 9

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 6

Počet WC: 6

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií