Ubytovanie Vyhne

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Vitajte v našom ubytovacom zariadení rodinného typu vo Vyhniach. Obec Vyhne je situovaná v údolí Štiavnických vrchov, približne 12 km od mesta Banská Štiavnica zapísaného pre svoju nesmiernu kultúrno-historickú hodnotu do zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Len 300 metrov od ubytovacieho zariadenia sa nachádza aquapark Vodný raj Vyhne, 150 metrov vzdialené je unikátne Kamenné more.
Ubytovanie v našom zariadení je vhodné pre rodiny s deťmi, páry, ale i celé skupiny rekreantov. Celková kapacita objektu je 20 osôb (18 pevných lôžok + 2 prístelky). Hostia sa môžu ubytovať na prízemí alebo poschodí so samostatnými vchodmi. Na prízemí je možné si prenajať 2- alebo 3-posteľovú izbu, alebo tiež celé podlažie. Nachádza sa tu kompletne vybavená kuchyňa s jedálňou, spoločenská miestnosť s krbom a TV, kúpeľňa a WC. Na poschodí sa nachádzajú štyri samostatné 2- až 5-lôžkové izby s balkónom a sociálnymi zariadeniami (kúpeľňa + WC), a tiež kompletne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou, ktorá je pre všetky izby na poschodí spoločná. V celom objekte je bezdrôtové pripojenie na internet (wifi).
Návštevníkom je k dispozícii záhrada s altánkom, detským ihriskom a možnosťou hrania pingpongu, grilovania, opekania na otvorenom ohni či varenia kotlíkového gulášu. Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Žiar nad Hronom (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,507406 18,794292

Kontakt

Adresa: Vyhne 483, Vyhne, 966 02

Telefón: +421 908 855 075

Email: ubytovanievyhne@szm.sk

Web: http://www.ubytovanievyhne.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.ubytovanievyhne.sk/new/index.php?option=com_content&task=view&id=19&Itemid=40

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,00 €

Max. počet osôb: 20

Vybavenie: Detské ihrisko, Kuchynka, Krb, Grill, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 2x2, 3x3, 1x5, +2

Počet spální: 6

Počet kuchýň: 2

Počet kúpeľní: 5

Počet WC: 5

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií