Ubytovanie Tajch

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Ponúkame Vám komfortné ubytovanie v pohodlne vybavenej chate vzdialenej 1500 m od jazera Tajch, ktoré sa nachádza v katastri obce Nová Baňa, v atraktívnom a tichom prostredí novobanských štálov obklopených krásnou prírodou Pohronského Inovca a Štiavnických vrchov. Ubytovanie je situované na mieste, kde si prídu na svoje milovníci prírody a turistiky, jazero Tajch ponúka možnosti rybolovu, kúpania, nočného života a neďaleké lyžiarske strediská ponúkajú možnosti zimných aktivít. Ubytovanie v chate je vhodné nielen pre všetkých milovníkov prírody, ale aj pre návštevníkov, ktorí vyhľadávajú súkromie a zároveň možnosti aktívneho oddychu.
Na prízemí chaty sa nachádza spoločenská miestnosť s kuchyňou a televízorom, štvorlôžková spálňa a sociálne zariadenie. Na poschodí sú ďalšie dve spálne - troj a štvorlôžková, každá s vlastnou kúpeľňou. Kapacitu ubytovania je možné zvýšiť ešte o 5 prísteliek. V suteréne sa nachádza vínna pivnica. Pri chate sa rozprestiera záhrada s dreveným altánkom, ktorý dobre poslúži ako úkryt pred horúcim slnkom i dažďom. Vedľa altánku je ohnisko s možnosťou grilovania, opekania a varenia kotlíkového gulášu. Časť záhrady je vyhradená deťom. Sú tu postavené dva domčeky s preliezačkami, šmykľavkou, pieskoviskom, hojdačkami a lezeckou stenou. Ubytovanie ponúka možnosť zahrať si na susednej lúke futbal, volejbal alebo bedminton. Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Žarnovica (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,470379 18,62569

Kontakt

Adresa: Lietajova cesta 630, Nová Baňa, 968 01

Telefón: +421 908 855 075

Email: info@ubytovanie-tajch.sk

Web: http://www.ubytovanie-tajch.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.ubytovanie-tajch.sk/cennik/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 5,50 €

Max. počet osôb: 11

Vybavenie: Detské ihrisko, Kuchynka, Krb, Grill, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 2

Formát izieb: 1x3, 2x4

Počet spální: 3

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 3

Počet WC: 3

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií