Salaš Vígľaš

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Salaš Vígľaš stojí na úpätí Strážovských vrchov neďaleko kúpeľného mesta Bojnice obklopený nádhernou prírodou a s prekrásnym výhľadom na Hornú Nitru. Spája v sebe tradíciu a moderný prístup ku gastronómii a cestovnému ruchu. Salaš ponúka komfortné ubytovanie pre rodiny s deťmi aj samostatných cestovateľov, ako aj modernú slovenskú reštauráciu, ktorú s obľubou navštevujú aj miestni.
Zaspávajte v srdci prírody, nechajte sa rozmaznávať skvelým jedlom a využite krásy a lákadlá okolia. Bojnický zámok, ZOO, kúpele, či turistika v Strážovských vrchoch. Ak sa chystáte na výlet na Hornú Nitru, využite ubytovanie v Salaši Vígľaš. Máme pre vás apartmány s vlastným sociálnym zariadením, alebo dve dvojlôžkové izby so spoločným sociálnym zariadením. Taktiež pripojenie na internet zadarmo a ak by náhodou nevyšlo počasie, tak aj LCD televízor so satelitom. Ubytovanie je ideálne aj pre početnejšie skupiny či rodiny s deťmi. Vaše ratolesti sa určite do sýtosti vybláznia aj na celkom novom detskom ihrisku, ktoré sme postavili hneď vedľa salaša.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Prievidza (Trenčiansky kraj)

GPS: 48,777383 18,563236

Kontakt

Adresa: Opatovce nad Nitrou 472, Opatovce nad Nitrou, 972 02

Telefón: +421 46 540 61 44

Email: salasviglas@salasviglas.sk

Web: http://www.salasviglas.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.salasviglas.sk/#ubytovanie

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 11,35 €

Max. počet osôb: 16

Vybavenie: Detské ihrisko, TV na izbe, Reštaurácia, Krb, Grill, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x2+1; 1x3; 1xAPT (1x4); 1xAPT (1x6)

Počet spální: 4

Počet kúpeľní: 3

Počet WC: 3

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií