Privát u Renáty

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Privát u Renáty je situovaný v turisticky obľúbenej podtatranskej obci Nová Lesná. V blízkosti ubytovania sa nachádzajú obchody, reštaurácie, fitness i wellness centrum. Okolie ponúka v lete mnoho možností turistiky, v zime sú návštevníkom k dispozícii viaceré lyžiarske strediská. Necelých 7 km od zariadenia sa nachádza známy aquapark Aquacity Poprad.
Privát u Renáty ponúka hosťom ubytovanie s celkovou kapacitou 13 osôb. K dispozícii sú tri dvojlôžkové, jedna trojlôžková a jedna štvorlôžková izba. Niektoré izby majú vlastný televízor, jedna má i vlastnú kúpeľňu s WC. V zariadení sa nachádzajú okrem toho 2 spoločné kúpeľne s WC (na každom poschodí jedna), dve kompletne zariadené kuchyne so sporákom, rúrou, chladničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou (na každom poschodí jedna), a tiež spoločenská miestnosť s televízorom a DVD prehrávačom. V celom objekte je bezdrôtové pripojenie na internet.
Hostia môžu využívať i terasu a záhradu s možnosťou opekania a grilovania. Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Poprad (Prešovský kraj)

GPS: 49,121544 20,271188

Kontakt

Adresa: Horská 29, Nová Lesná, 059 86

Telefón: +421 902 421 563

Email: kokygejza@gmail.com

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 8,00 €

Max. počet osôb: 13

Vybavenie: Kuchynka, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Formát izieb: 3x2, 1x3, 1x4

Počet spální: 5

Počet kuchýň: 2

Počet kúpeľní: 3

Počet WC: 3

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií