Privát Jasmin

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Privát Jasmin ponúka príjemné ubytovanie v tichom a peknom prostredí rekreačnej oblasti Belušské Slatiny. Hostia tu nájdu dostatok pokoja a súkromia v obklopení nádhernej prírody Strážovských vrchov.
Celková kapacita ubytovania je 12 osôb. V zariadení sa nachádzajú 3 dvojlôžkové izby, z ktorých 2 majú aj možnosť prísteliek. Každá izba má televízor, bezplatné pripojenie na internet (WiFi), balkón a vlastnú kúpeľňu s WC. Návštevníkom je k dispozícii spoločenská miestnosť a plne vybavená kuchyňa s chladničkou, keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a umývačkou riadu.
Pred objektom sa nachádza altánok s posedením, vonkajší krb, gril i otvorené ohnisko. Najmenších poteší detské ihrisko s hojdačkou, šmýkačkou, trampolínou a pieskoviskom. Športovci ocenia možnosť zahrať si stolný tenis, zabehať či zabicyklovať si po okolitých trasách.
Parkovanie je priamo pri objekte.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Púchov (Trenčiansky kraj)

GPS: 49,035619 18,342899

Kontakt

Adresa: Belušské Slatiny 124, Beluša, 018 61

Telefón: +421 910 901 315

Email: info@chalet-jasmin.sk

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 17,00 €

Max. počet osôb: 12

Vybavenie: Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x2, 1x2+2, 1x2+4

Počet spální: 3

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 3

Počet WC: 3

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií