Penzióny San André

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Komplex penziónov San André je situovaný v oblasti Zamaguria, v obci Vyšné Ružbachy, neďaleko ružbašských kúpeľov a lyžiarskeho strediska. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, skupiny priateľov i firemné partie. Lokalita poskytuje mnoho možností, ako zmysluplne využiť voľný čas. Okrem lyžovačky a kúpeľných procedúr sa tu možno venovať turistike – v okolí je množstvo značených turistických chodníkov, kúpaniu v unikátnom prírodnom travertínovom kráteri, v blízkosti obce sa nachádza i známa galéria sôch pod holým nebom.
Penzión San André I. je ideálny pre rodiny s deťmi. Má k dispozícii reštauráciu, bazén, vírivku, fitnes, saunu, multifunkčnú športovú halu (tenis, basketbal, volejbal, floorbal atď.), altánok s možnosťou opekania a grilovania, vonkajšie ihrisko a dva detské kútiky. Jeho kapacita je 32 osôb v 9 izbách.
Penzión San André II. sa nachádza priamo na svahu Skiparku Vyšné Ružbachy, asi 3 minúty od San André I., a je vhodný najmä pre lyžiarov a milovníkov prírody. Priamo v objekte sa nachádza bufet, ktorý je otvorený nielen cez deň, ale aj počas večerného lyžovania. Stravovanie hostí je zabezpečené v penzióne San André I.
San André III. je vhodný najmä pre školy v prírode a organizované lyžiarske skupiny. Ubytovanie poskytuje v 12 dvojlôžkových izbách a v 11 bunkách s 2 izbami a 1 kúpeľňou s WC. Kapacita penziónu je až 90 osôb. V penzióne sa nachádza reštaurácia s kapacitou 100 miest, tiež biliard, stolný tenis a spoločenská miestnosť s TV a videom vhodná na organizovanie hier, súťaží a diskoték pre deti. Pred penziónom je otvorené ohnisko, kde si môžu návštevníci opekať.
Hosťom všetkých penziónov je k dispozícii požičovňa lyží.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Stará Ľubovňa (Prešovský kraj)

GPS: 49,312137 20,566267

Kontakt

Adresa: Vyšné Ružbachy 334, Vyšné Ružbachy, 065 02

Telefón: +421 948 850 058

Email: sanandre@sanandre.sk

Web: http://www.sanandre.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.sanandre.sk/cennik/, http://www.sanandre.sk/akcie/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 19,00 €

Vybavenie: Sauna, Fitness, Bazén, Športové náradie, Detské ihrisko, TV na izbe, Reštaurácia, Krb, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Bar, Úschovňa lyží

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií