Penzión Troja

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión Troja je situovaný vo východoslovenskom mestečku Lipany (okres Sabinov) a predstavuje ideálne miesto pre relax, šport a zábavu.
Ubytovanie poskytujeme v 9 dvojlôžkových izbách a v 1 apartmáne. Všetky izby aj apartmán majú televízor, možnosť pripojenia na internet (WiFi), možnosť doplniť 1 – 2 prístelky a vlastnú kúpeľňu s WC. Apartmán má i samostatnú obývačku s výhľadom na ihrisko, predsieň a 2. WC. Všetci ubytovaní hostia majú prístup na strešnú terasu a tiež bezplatný vstup do fitnescentra, ktoré je súčasťou zariadenia. Okrem cvičenia vo fitnescentre môžete svoje voľné chvíle tráviť aj hraním bowlingu či biliardu.
Stravovanie je zabezpečené v príjemnej reštaurácii s bohatou ponukou jedál. V zariadení nájdete aj bar s terasou a štýlovú vínnu pivnicu. Spoločenské priestory penziónu sú vhodné na usporadúvanie svadieb, rodinných osláv, firemných posedení a rôznych iných akcií.
Vaše deti sa zabavia v detskom kútiku a na detskom ihrisku. Parkovanie je bezplatné, priamo pred objektom.
Okolie mesta Lipany ponúka bohaté možnosti cykloturistiky a pešej turistiky. Nachádzajú sa tu pohoria Bachureň, Čergov a Šarišská vrchovina, ktoré sú popretkávané turistickými chodníkmi. K najväčším turistickým lákadlám patria okolité hrady (Kamenický, Hanigovský, Šarišský, Plavečský, Ľubovniansky...) či neďaleký Lačnov s množstvom prírodných atrakcií.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Sabinov (Prešovský kraj)

GPS: 49,148602 20,962841

Kontakt

Adresa: Kpt. Nálepku 1358, Lipany, 082 71

Telefón: +421 51 381 15 58

Email: info@troja.sk

Web: http://www.troja.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.troja.sk/cennik/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 18,00 €

Max. počet osôb: 40

Vybavenie: Fitness, Detské ihrisko, TV na izbe, Reštaurácia, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Bar

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 10x2+2

Počet spální: 10

Počet kúpeľní: 10

Počet WC: 10

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií