Penzión Tajch

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión Tajch ponúka príjemné ubytovanie v krásnom prostredí rekreačnej oblasti Tajch pri Novej Bani. Lokalita je ako stvorená na nerušený oddych, ale aj turistiku či výlety za športom a zábavou. V bezprostrednej blízkosti ubytovania je nádherné jazero vhodné na kúpanie i rybolov, najrôznejšie športoviská, turistické chodníky i cyklotrasy. V širšom okolí nájdeme historické banské mestá Kremnicu a Banskú Štiavnicu s množstvom pamiatok, aquaparky a termálne kúpaliská vo Vyhniach a Sklených Tepliciach, lyžiarske strediská v Novej Bani (Drozdovo), Ostrom Grúni a Hodruši-Hámroch, zámky a kaštiele v Topoľčiankach a Svätom Antone a ešte všeličo iné.
Penzión má celkovú kapacitu 24 lôžok a 8 prísteliek v 6 izbách a 4 štúdiách. Na každej izbe sa nachádza televízor, bezdrôtové pripojenie na internet (WiFi) a vlastná kúpeľňa s WC. Štúdiá majú navyše i vlastnú kuchynku s chladničkou, dvojplatničkou, drezom a mikrovlnnou rúrou.
Stravovanie je možné v príjemnej reštaurácii. Okrem nej je návštevníkom k dispozícii i bar a kaviareň s terasou a príjemným výhľadom na jazero, sauna, bazén a spoločenské hry, ako napríklad biliard, stolný futbal či šípky. Športovci ocenia tenisový kurt, futbalové a volejbalové ihrisko, fitnes a  možnosť zapožičania člnov či horských bicyklov.
V prípade záujmu je možné prenajať si konferenčnú miestnosť vhodnú na usporadúvanie školení, firemných akcií alebo osláv.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Žarnovica (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,454879 18,637696

Kontakt

Adresa: Tajch 680, Nová Baňa, 968 01

Telefón: +421 905 153 160

Email: penziontajch@penziontajch.sk

Web: http://www.penziontajch.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.penziontajch.sk/p-cennik

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 17,00 €

Max. počet osôb: 32

Vybavenie: Sauna, Fitness, Bazén, Detské ihrisko, Požičovňa bicyklov, TV na izbe, Kuchynka, Reštaurácia, Grill, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Bar

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Počet spální: 10

Počet kuchýň: 4

Počet kúpeľní: 10

Počet WC: 10

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií