Penzión Skitour

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Rodinný penzión Skitour je situovaný v malebnom prírodnom prostredí tatranskej horskej obce Stará Lesná, v blízkosti Studenovodského potoka, necelých 10 minút jazdy od lyžiarskeho strediska v Tatranskej Lomnici. Svojou polohou a výhodnými cenami je vhodný pre rodiny s deťmi, priateľov, pobyty seniorov či pracovné stretnutia v rámci EU. Majiteľ nebýva v penzióne, vďaka čomu majú hostia zaručené dokonalé súkromie.
Ubytovanie poskytujeme v dvoj-, troj- a štvorlôžkových izbách, a tiež vo veľkom rodinnom apartmáne. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu s WC a bezplatné WiFi pripojenie na internet. V rodinnom apartmáne je i televízor a vlastná minikuchyňa. Na každom poschodí penziónu sa nachádza spoločná plne vybavená kuchyňa. V penzióne je k dispozícii spoločenská miestnosť s televízorom a detský kútik. Využiť možno i služby recepcie a zmenáreň. Pre hostí, ktorí si nechcú variť sami, ponúkame možnosť zabezpečenia stravovacích služieb. V prípade záujmu zabezpečíme za poplatok i dovoz a odvoz klientov. Pred objektom je pre návštevníkov pripravená záhrada so zastrešeným krbom a grilom a detské ihrisko. Parkovanie je možné na uzamknutom parkovisku v areáli penziónu.
Naši klienti si môžu zakúpit výhodné celodenné vstupy do Aquacity Poprad, ponúkame aj zľavy na skipasy a možnosť využiť Tatry Card. Každý klient dostane od nás mapu turistických atraktivít v regióne aj s výkladom, a tiež informácie o aktuálnych akciách v regióne. Obzvlášť odporúčame navštíviť Nestville park v obci Hniezdne (http://www.vypadni.sk/sk/GeoObject/Detail/1236).
Tašíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Kežmarok (Prešovský kraj)

GPS: 49,135541 20,304988

Kontakt

Adresa: Tatranská 186, Stará Lesná, 059 52

Telefón: +421 905 502 656; +421 52 446 81 61

Email: skitour@skitour.sk

Web: http://www.penzionskitour.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.penzionskitour.sk/sluzby.html

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 9,00 €

Max. počet osôb: 19

Vybavenie: Detské ihrisko, Kuchynka, Krb, Grill, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x2; 4x2+1; 1xAPT (1x2, 1x3)

Počet spální: 7

Počet kuchýň: 3

Počet kúpeľní: 6

Počet WC: 6

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií