Penzión Javorina

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión Javorina predstavuje typický čičmiansky zrubový dom s charakteristickou ľudovou ornamentálnou maľbou. Nádherné prostredie, domácka atmosféra a kombinácia starých tradícií s modernými službami z neho robia ideálne miesto pre dlhšiu i kratšiu dovolenku.
Hosťom sú k dispozícii dvoj a trojlôžkové izby a tiež dvojizbové rodinné apartmány pre 4 – 6 osôb. Všetky izby a apartmány sú vybavené televízorom, rádiom, minibarom, rýchlovarnou kanvicou, bezdrôtovým pripojením na internet (WiFi) a majú vlastnú kúpeľňu s WC. Niektoré izby majú i vlastnú terasu s výhľadom na gazdovský dvor a okolitú prírodu.
Súčasťou penziónu je reštaurácia, v ktorej sa varí z kvalitných domácich surovín. V lete si hostia môžu posedieť i v záhradnej časti reštaurácie. Na usporadúvanie svadieb, rodinných osláv a firemných akcií poslúži štýlová koliba, situovaná na gazdovskom dvore s typickými slovenskými hospodárskymi zvieratami, a tiež vináreň s veľkým krbom a osobitou atmosférou. V priestoroch vinárne si možno zahrať biliard, stolný futbal či šípky.
Penzión Javorina ponúka svojim hosťom počas celého roka i relaxačné služby ako fínska sauna, vírivá vaňa alebo masáže. Z ďalších služieb a možností radno spomenúť požičiavanie bicyklov a športových potrieb, detský kútik a detské ihrisko či predaj výrobkov zo salaša.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť. Tešíme sa na vás.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Žilina (Žilinský kraj)

GPS: 48,95333 18,514106

Kontakt

Adresa: Čičmany 269, Čičmany, 013 15

Telefón: +421 905 611 145

Email: penzionjavorina@gmail.com

Web: http://www.penzionjavorina.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.penzionjavorina.sk/cennik

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 16,50 €

Max. počet osôb: 42

Vybavenie: Sauna, Športové náradie, Detské ihrisko, Požičovňa bicyklov, TV na izbe, Reštaurácia, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Trezor, Bar, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií