Penzión Encián

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión Encián je situovaný v malebnej podhorskej obci Mýto pod Ďumbierom učupenej pod svahmi Nízkych Tatier. Skvelá poloha, rodinná atmosféra, domáca kuchyňa – to všetko zaručuje dokonalú dovolenku.
Ubytovanie ponúkame v jednej dvojlôžkovej a dvoch trojlôžkových izbách. Všetky izby sú útulne zariadené, nachádza sa v nich televízor, bezplatné WiFi pripojenie, vlastná kúpeľňa s WC a v dvoch prípadoch aj možnosť prístelky. V spoločných priestoroch je návštevníkom k dispozícii chladnička a rýchlovarná kanvica.
Stravovanie je zabezpečené v štýlovej reštaurácii s letnou terasou. Hostia môžu tráviť voľné chvíle v záhradnom posedení pri potôčiku. V penzióne sa nachádza i obchodík s ručnými výrobkami charakteristickými pre región. Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte.
Okolie penziónu ponúka nepreberné množstvo možností aktívneho oddychu. Nachádzajú sa tu turistické chodníky vedúce do nádherných kútov Nízkych Tatier, tiež cyklotrasy, jaskyne, v zime sú v prevádzke viaceré lyžiarske strediská, napríklad stredisko Jasná-Chopok-Juh, Mýto, Tále či Čertovica.
Tak neváhajte a zavítajte k nám.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Brezno (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,859881 19,63804

Kontakt

Adresa: Hlavná 145, Mýto pod Ďumbierom, 976 44

Telefón: +421 903 061 383

Email: encian@azet.sk

Web: http://penzionencian-myto.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://penzionencian-myto.sk/?CENN%C3%8DK

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 20,00 €

Max. počet osôb: 10

Vybavenie: TV na izbe, Reštaurácia, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x2, 2x3+1

Počet spální: 3

Počet kúpeľní: 3

Počet WC: 3

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií