Penzión Brest

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión Brest je situovaný v nádhernom prostredí Jasenskej doliny vo Veľkej Fatre, priamo v areáli tunajšieho lyžiarskeho strediska. V oblasti sa nachádza mnoho možností aktívneho trávenia voľného času. V lete môžete využiť početné turistické chodníky a cyklotrasy, v zime si užijete perfektnú lyžovačku.
Penzión má kapacitu 88 osôb. Nachádza sa tu 26 dvoj- a trojlôžkových izieb, z ktorých niektoré majú i možnosť prístelky. Všetky izby sú vybavené štýlovým masívnym nábytkom, majú vlastnú kúpeľňu s WC a predsieň s úschovňou lyží. V celom objekte je bezplatné pripojenie na internet (WiFi).
Stravovanie hostí je zabezpečené v štýlovej reštaurácii s krbom, letnou terasou a salónikom. V našej ponuke sú najrôznejšie špeciality slovenskej kuchyne, ponúkame i možnosť grilovania, pečenia prasiat, jahniat, varenia gulášu, tradičné zabíjačky a iné akcie.
Súčasťou penziónu je i wellness centrum so suchou saunou, parnou saunou infra saunou, vonkajšou vírivkou a masérskymi službami.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť. Tešíme sa na vás.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Martin (Žilinský kraj)

GPS: 49,011845 19,026663

Kontakt

Adresa: Jasenská dolina 691, Belá-Dulice, 038 11

Telefón: +421 908 966 661; 0918 211 911

Email: info@penzionbrest.sk

Web: http://www.penzionbrest.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.penzionbrest.sk/ubytovanie.html

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 15,00 €

Max. počet osôb: 88

Vybavenie: Sauna, Reštaurácia, Krb, Grill, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Bar, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Počet spální: 26

Počet kúpeľní: 26

Počet WC: 26

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií