Nestville Apartments

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Nestville Apartments ponúka štýlové ubytovanie v 8 komfortných apartmánoch v dedinke Hniezdne v regióne severný Spiš neďaleko Starej Ľubovne. Komfortne zariadené apartmány Vás upútajú svojim vidieckym štýlom s ručne opracovaným drevom a kameňom. Poskytujú plnohodnotné ubytovanie pre dve osoby s možnosťou prístelky pre dospelú osobu, prípadne dve deti vo forme rozťahovacej sedacej súpravy. Sú rozdelené na obývaciu časť s kompletne zariadenou kuchynkou, veľkorysou sedačkou a smart televízorom. V spálni určite oceníte postele s kvalitnými matracmi a jemným posteľným prádlom. Samozrejmosťou je kúpeľňa vybavená toaletou a sprchovým kútom.
Apartmány sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti Nestville Parku, ktorý ponúka jedinečné možnosti kultúrneho vyžitia. Spoznajte s nami prvú slovenskú Nestville Whisky v expozícii Nestville Distillery, ochutnajte lahodnú čokoládu v čokoládovni Nestville Chocolate či poctivé remeselné pivo Nestville Beer so špičkovou kuchyňou v reštaurácii s pivovarom Nestville Taberna. Na svoje si prídu aj milovníci koní v jazdeckom areáli Nestville Horses.
Nestville Apartments ponúkajú skvelú možnosť bezstarostne zažiť Nestville Park a nádherné okolie Pienin či severného Spiša.


Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

GPS: 49,303034 20,641339

Kontakt

Email: info@nestvilleapartments.sk

Web: https://nestvilleapartments.sk/

Ubytovanie

Vybavenie: TV na izbe, Kuchynka, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 2

Počet spální: 8

Počet kuchýň: 8

Počet kúpeľní: 8

Počet WC: 8

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií