Miramonti Resort

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Miramonti Resort nájdete v tatranskej osade Horný Smokovec, priamo pod úpätím Slavkovského štítu. Nádherné prostredie a mnoho možností pešej turistiky, cykloturistiky, lyžovania či kúpania robia z lokality ideálnu dovolenkovú destináciu pre všetkých, ktorí si chcú oddýchnuť a zažiť niečo nové a príjemné.
Resort pozostáva z dvoch objektov – penziónu a apartmánového domu. Penzión ponúka ubytovanie v izbách trojakého štandardu, vďaka čomu vyhovie požiadavkám bežných hostí i náročných klientov. Všetky izby majú vlastný televízor, chladničku, rýchlovarnú kanvicu, pripojenie na internet (WiFi) a samozrejme kúpeľňu s WC.
Apartmánový dom poskytuje ubytovanie v komfortných apartmánoch a štúdiách. Apartmány pozostávajú z dvoj- až trojlôžkovej spálne, obývacej izby s televízorom a rozťahovacou pohovkou, plne vybaveného kuchynského kúta a kúpeľne s WC. Štúdiá sú tvorené jednou dvoj- až trojlôžkovou spálňou s posedením, televízorom, plne vybaveným kuchynským kútom a kúpeľňou s WC. V celom apartmánovom dome je bezdrôtové pripojenie na internet (WiFi).
Stravovanie je zabezpečené v budove penziónu, kde sa nachádza reštaurácia. Raňajky sa podávajú formou bufetových stolov a večere formou trojchodového menu s možnosťou výberu z dvoch hlavných jedál. V budove penziónu sa nachádza i sauna. Parkovanie je bezplatné, priamo pri objekte.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Poprad (Prešovský kraj)

GPS: 49,1426 20,238826

Kontakt

Adresa: Horný Smokovec 8, Vysoké Tatry, 062 01

Telefón: +421 948 019 922; +421 948 109 859

Email: info@miramonti.sk

Web: http://www.miramonti.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.miramonti.sk/onlinerezervacie/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 20,00 €

Vybavenie: Sauna, Fitness, TV na izbe, Kuchynka, Reštaurácia, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Bar, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií