Hotel Junior Piatrová

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Hotel Junior Piatrová je situovaný v krásnom prostredí Turčianskej kotliny na okraji Vrútok, hneď vedľa lesa. Oblasť je lemovaná pohoriami Malá a Veľká Fatra a poskytuje veľa možností aktívneho trávenia voľného času. Či už uprednostňujete pešiu turistiku, lyžovanie, kúpanie alebo návštevu múzeí a kultúrnych pamiatok, tu si určite prídete na svoje.
Hotel má kapacitu 72 pevných lôžok a 33 prísteliek celkovo v 33 zrekonštruovaných a štýlovo zariadených izbách. Na každej izbe sa nachádza televízor, telefón, bezplatné pripojenie na internet (WiFi) a vlastná kúpeľňa s WC.
Stravovanie hostí je zabezpečené v štýlovej reštaurácii so širokou ponukou jedál z domácej i medzinárodnej kuchyne. Návštevníkom je k dispozícii letná terasa i ohnisko s možnosťou opekania a grilovania. K vášmu pohodliu prispeje široká paleta masáží, ktoré v hoteli ponúkame. Hotel Junior Piatrová disponuje i konferenčnými priestormi vhodnými na usporadúvanie školení, seminárov či osláv. Športovci ocenia tenisový kurt, volejbalové ihrisko, stolný futbal, biliard, basketbalové koše, možnosť zapožičania futbalových bránok, bicyklov, kolobežiek, lôpt a ďalších športových potrieb.
Parkovanie je bezplatné, priamo pred objektom.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Martin (Žilinský kraj)

GPS: 49,120139 18,887944

Kontakt

Adresa: Karvaša a Bláhovca, Vrútky, 038 61

Telefón: +421 43 428 42 98

Email: recepcia@juniorpiatrova.sk

Web: http://www.juniorpiatrova.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.juniorpiatrova.sk/page/18

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 15,00 €

Max. počet osôb: 105

Vybavenie: Detské ihrisko, Požičovňa bicyklov, TV na izbe, Reštaurácia, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Trezor, Bar, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Počet spální: 33

Počet kúpeľní: 33

Počet WC: 33

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií