Chata Hámor

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Rekreačné stredisko Chata Hámor je situované v krásnom horskom prostredí Malohontu pod vrchom Sinec, neďaleko obce Kokava nad Rimavicou.
Zariadenie má celkovú kapacitu 83 lôžok. Na prízemí sa nachádza jedáleň, sauna a bufet s televíziou, DVD prehrávačom a videom, a tiež s možnosťou zahrať si biliard, šípky či stolný futbal. Na poschodí sú dvoj až štvorlôžkové izby, sociálne zariadenia a spoločenské miestnosti vybavené televíziou a DVD prehrávačom.
V areáli strediska je návštevníkom k dispozícii ohnisko s posedením, hojdačky, detský bazén, futbalové, volejbalové a basketbalové ihrisko a požičovňa športových potrieb vrátane lyžiarskej výstroje. Pre záujemcov máme pripravené i trampolíny, ruské kolky, stolný tenis či výbavu na lukostreľbu. V prípade záujmu je možné zabezpečiť animátorov pre deti. K najväčším atrakciám strediska patrí možnosť zajazdiť si na koňoch.
Okolie Chaty Hámor ponúka mnoho možností na letnú i zimnú turistiku, cykloturistiku, rybolov, hubárčenie alebo lyžovanie.
Rekreačné stredisko Chata Hámor je ideálnym miestom na usporadúvanie školských výletov, škôl v prírode, letných táborov, športových sústredení, lyžiarskych kurzov, firemných akcií či osláv najrôznejšieho charakteru.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Poltár (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,546052 19,859735

Kontakt

Adresa: Kokava nad Rimavicou, 985 05

Telefón: +421 905 406 848

Email: jsasak@azet.sk

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,00 €

Max. počet osôb: 83

Vybavenie: Sauna, Bazén, Športové náradie, Detské ihrisko, Krb, Grill, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Bar, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 2x2, 5x3, 16x4

Počet spální: 23

Počet kúpeľní: 8

Počet WC: 8

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií