Chata Astória

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chata Astória, to je rekreácia a aktívny oddych v nádhernom prostredí Štiavnických vrchov, priamo pod známym Kamenným morom, neďaleko návštevnícky veľmi obľúbeného Vodného raja. Lokalita je vhodná pre všetkých, ktorí majú radi zábavu vo vode, prírodu, turistiku či jednoducho príjemné ničnerobenie v tichu a obkolesení prírodou.
Chata má celkovú kapacitu 11 pevných lôžok a 3 prístelky. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a jedálenskou časťou, plne vybavená kuchyňa (elektrický sporák, rúra, dvojplatnička, chladnička, mraznička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica) a dve spálne s vlastnými sociálnymi zariadeniami (kúpeľňou a WC). Na poschodí sú tri spálne s vlastnými sociálnymi zariadeniami a plne vybavená kuchynka s jedálenskou časťou.
Návštevníkom je k dispozícii terasa a altánok s posedením. Tu je i možnosť opekania na otvorenom ohni alebo varenia kotlíkového gulášu. Najmenších poteší detské ihrisko s rôznymi detskými atrakciami.
Parkovanie je možné priamo pri objekte.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Žiar nad Hronom (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,507723 18,79385

Kontakt

Adresa: Vyhne 484, Vyhne, 966 02

Telefón: +421 903 644 745

Email: info@chataastoria.sk

Web: http://www.chataastoria.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.chataastoria.sk/index.php/cennik-ubytovania

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 13,00 €

Max. počet osôb: 14

Vybavenie: Detské ihrisko, Kuchynka, Krb, Grill, Parkovisko bezplatné

Formát izieb: 2x2, 2x2+1, 1x3+1

Počet spální: 5

Počet kuchýň: 2

Počet kúpeľní: 5

Počet WC: 5

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií