Autocamp Račkova dolina a Chata Jakubiná

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Autocamp Račkova dolina sa nachádza 4 km od obce Pribylina, v nádhernom podhorskom prostredí pri vstupe do Račkovej a Jamníckej doliny. Lokalita ponúka mnoho možností plnohodnotného trávenia voľného času. Môžete absolvovať rekreačné prechádzky prírodou spojené so zberom húb a lesných plodov či náročné horské túry do Západných Tatier, taktiež môžete navštíviť neďaleké Vysoké Tatry či unikátny skanzen v Pribyline.
Celková kapacita autocampu je 80 stanov, t.j. 320 osôb, a 20 caravanov s možnosťou pripojenia na elektrický prúd. Hosťom je k dispozícii spoločná kuchynka a zrekonštruované toalety so sprchami. Ubytovanie ponúkame aj v turistickej ubytovni Chata Jakubiná. Kapacita ubytovne je 44 osôb. K dispozícii sú troj- a štvorlôžkové izby.
Stravovať sa môžete v príjemnej reštaurácii s kozubom, občerstvenie nájdete v dennom bare s terasou či v letnom bufete. V areáli autocampu sa nachádzajú i potraviny, altánok s možnosťou opekania a detské ihrisko.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Liptovský Mikuláš (Žilinský kraj)

GPS: 49,129005 19,793512

Kontakt

Adresa: Pribylina, 032 42

Telefón: +421 908 906 726

Email: fakturacia@pribylina.sk

Web: http://www.pribylina.sk/sk/autocamp-rackova-dolina

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.pribylina.sk/sk/clanok/153-cenniky

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 8,00 €

Vybavenie: Detské ihrisko, Kuchynka, Reštaurácia, Krb, Domáce zvieratko, Bar

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií