Penzión TKM

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión TKM situovaný na okraji gemerskej obce Betliar preslávenej najmä vďaka nádhernému kaštieľu predstavuje ideálne miesto pre všetkých, ktorí majú radi aktívny oddych i nerušený relax v krásnom prostredí.
Ubytovanie ponúkame v siedmich komfortne zariadených dvojlôžkových izbách a jednom apartmáne s dvomi lôžkami a možnosťou dvoch prísteliek. Na každej izbe aj v apartmáne sa nachádza masívny drevený nábytok, LCD televízor, bezdrôtové pripojenie na internet (WiFi) a vlastná kúpeľňa s WC. Väčšina izieb má i vlastný balkón.
Stravovanie je možné v bare vo forme raňajok a večere alebo v našej pizzerii, ktorá je vhodná i na usporadúvanie osláv, školení a firemných akcií.
Voľný čas môžete tráviť v posilňovni, tenisovej hale, na tenisových kurtoch, pri hraní bowlingu, squashu či stolného tenisu. Relaxovať môžete v saune. Najmenší sa potešia detskému kútiku a detskému ihrisku. Parkovanie je zabezpečené na monitorovanom parkovisku priamo pred penziónom.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Rožňava (Košický kraj)

GPS: 48,702631 20,499756

Kontakt

Adresa: Polomská 553, Betliar, 049 21

Telefón: +421 905 439 667

Email: penziontkm@penziontkm.sk

Web: http://www.penziontkm.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.penziontkm.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 12,50 €

Max. počet osôb: 18

Vybavenie: Sauna, Fitness, Detské ihrisko, TV na izbe, Reštaurácia, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Bar, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 7x2, 1xAPT (1x2+2)

Počet spální: 8

Počet kúpeľní: 8

Počet WC: 8

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií