Hotel Hviezdoslav

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Prvý boutique hotel pod Vysokými Tatrami, Hotel Hviezdoslav****, nájdete priamo v srdci historického mesta Kežmarok, na križovatke 3 národných parkov - TANAP, PIENAP a Slovenský raj. Sídli v štyroch historických budovách zo 17. storočia, z ktorých jedna bola svojho času domovom známeho slovenského spisovateľa P. O. Hviezdoslava.
Hotel je zariadený v pôsobivom historizujúcom štýle, v ktorom sa jedinečným spôsobom snúbi minulosť so súčasnosťou. Svojim hosťom ponúka rodinnú a srdečnú atmosféru a vysoký štandard ubytovania. Vybrať si môžete z izieb Standard, DeLuxe a Apartmán. Na každej izbe sa nachádza televízor, minibar, trezor, pripojenie na internet, a samozrejme vlastná kúpeľňa s WC.
Hotel Hviezdoslav disponuje príjemným a štýlovým zázemím pre obchodné rokovania, školenia, semináre, konferencie, firemné podujatia, ale aj rodinné oslavy či spoločenské akcie ako recepcie, kokteily alebo bankety. Hoteloví hostia  majú k dispozícii  obľúbené wellness centrum Harmónia so saunovým svetom, jacuzzi, masážami či relaxačnými zábalmi. V letných mesiacoch je oázou oddychu  hotelová terasa plná zelene, kvetín a byliniek s výhľadom na majestátnu baziliku a Belianske Tatry. Hostia si môžu príjemne posedieť v Lobby bare Múza s pestrou ponukou  kokteilov, domácich limonád, ručne robených belgických praliniek či chutných kanapiek. K dispozícii je taktiež Literárna kaviareň s bohatou ponukou kvalitných vín, kávy, belgickej čokolády a domácich dezertov a múčnikov. Súčasťou hotela je štýlová reštaurácia Poézia, ktorá ponúka svoje pohostinstvo návštevníkom hľadajúcim skvelé kulinárske umenie, kvalitný servis a príjemnú atmosféru.
Hotel disponuje uzavretým parkoviskom s kamerovým systémom.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Kežmarok (Prešovský kraj)

GPS: 49,137396 20,43153

Kontakt

Adresa: Hlavné námestie 95/49, Kežmarok, 060 01

Telefón: +421 917 954 369

Email: info@hotelhviezdoslav.sk

Web: http://www.hotelhviezdoslav.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.hotelhviezdoslav.sk/cenniky

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 34,50 €

Max. počet osôb: 48

Vybavenie: Sauna, TV na izbe, Reštaurácia, Krb, Domáce zvieratko, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Trezor, Bar

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 24x2

Počet spální: 24

Počet kúpeľní: 24

Počet WC: 24

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií