Hotel Biotika

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Hotel Biotika je situovaný v malebnej nízkotatranskej prírode, v lokalite Krpáčovo. Táto oblasť ponúka nespočetné možnosti aktívneho oddychu a rekreácie. Kúsok od hotela sa nachádza vodná nádrž Krpáčovo, kde si prídu na svoje všetci priaznivci kúpania a vodných športov. Prekrásna nízkotatranská príroda ponúka možnosti pre rozmanité túry, či už náročnejšie, alebo nenáročné, vhodné pre menej zdatných turistov. Pre cyklistov sú k dispozícii vyznačené cykloturistické chodníky. V zime sa naskytá možnosť lyžovania priamo na Krpáčove alebo v neďalekých lyžiarskych strediskách (Tále, Bystrá, Srdiečko-Kosodrevina, Mýto pod Ďumbierom, Čertovica). Na svoje si tu prídu aj priaznivci bežeckého lyžovania.
Hotel Biotika poskytuje maximálny komfort a pohodlie pre aktívnu dovolenku v letnom i zimnom období. Ubytovať sa môžete v dvoj- a trojlôžkových izbách a apartmánoch, z ktorých niektoré sú i s možnosťou prístelky. Na každej izbe sa nachádza televízor a vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa s WC), niektoré izby majú aj chladničku a balkón. Stravovať sa môžete v hotelovej reštaurácii.
V hoteli Biotika sa nachádza spoločenská sála vhodná na usporadúvanie kongresových podujatí, prednášok a podujatí spoločenského zamerania. Okrem klasických ubytovacích služieb ponúkame aj relaxačné pobyty zamerané na zdravie a krásu. Pobyt u nás si môžete spríjemniť vo fitnescentre, saune, alebo vo vani s vírivkou. Hotel je vhodný aj na organizovanie škôl v prírode, športových sústredení či lyžiarskych kurzov. V areáli hotela sa nachádza tenisový kurt aj ihrisko pre deti. Parkovanie je možné na stráženom parkovisku.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Brezno (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,87692 19,561876

Kontakt

Adresa: Krpáčovo 471, Horná Lehota, 976 81

Telefón: +421 617 00 53; +421 905 976 506

Email: hotelkrpacovo@gmail.com

Web: https://hotelkrpacovo.sk

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.hotelbiotika.sk/?page=pricelist

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 23,00 €

Max. počet osôb: 74

Vybavenie: Sauna, Fitness, Športové náradie, Detské ihrisko, TV na izbe, Reštaurácia, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Bar, Úschovňa lyží

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x2+1, 5x3, 14xAPT (1x1+1, 1x2)

Počet spální: 20

Počet kúpeľní: 20

Počet WC: 20

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií