Chata Relax

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chata Relax sa nachádza v chránenej krajinnej oblasti Štiavnické vrchy, v malebnej rekreačnej oblasti Láne na okraji Sklených Teplíc. Bezprostredné okolie chaty tvorí priestranná lúka a les. V širšom okolí nájdete známe teplické kúpele, termálne kúpaliská v Sklených Tepliciach a Vyhniach, lyžiarske stredisko Slamandra Resort, kultúrno-historické pamiatky a múzeá neďalekej Banskej Štiavnice a množstvo zaujímavých turistických cieľov, ako je Pustý/Teplický hrad či Kamenné more vo Vyhniach.
Chata Relax je vhodná predovšetkým pre rodiny s deťmi. Jej celková kapacita je 9 – 15 osôb. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a posedením využiteľným i ako prístelka pre 3 osoby, plne vybavená kuchynská časť s chladničkou, mrazničkou, plynovým varičom, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, úschovňa lyží a bicyklov a turistický apartmán s 3 lôžkami, 3 prístelkami a príručnou kuchynkou. V podkroví sú k dispozícii dve spálne – jedna dvojlôžková a jedna štvorlôžková.
Pri chate je pre hostí prichystané záhradné posedenie, otvorené ohnisko s možnosťou opekania, gril a kotlík na guláš  Parkovanie je možné priamo pri objekte.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Žiar nad Hronom (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,520793 18,860151

Kontakt

Adresa: Sklené Teplice, časť Láne, 066 03

Telefón: +421 905 179 978

Email: mkovac.ing@gmail.com

Web: http://www.chatateplice.szm.com/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.chatateplice.szm.com/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 8,00 €

Max. počet osôb: 15

Vybavenie: Kuchynka, Krb, Grill, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 4

Min. počet nocí: 2

Formát izieb: 1x2, 1x4, 1x3+3, +3

Počet spální: 3

Počet kuchýň: 2

Počet kúpeľní: 1

Počet WC: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií