Chata Luky

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chata Luky sa nachádza v príjemnom prostredí Pezinskej Baby v Malých Karpatoch, len pár metrov od lyžiarskeho vleku. Svojim návštevníkom ponúka útulné ubytovanie v štyroch dvojlôžkových a štyroch trojlôžkových izbách. V chate sa nachádza spoločenská miestnosť s krbovou pecou a televízorom, plne vybavená kuchyňa (elektrická rúra, sporák, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica) a 2 spoločné kúpeľne a WC. Pred objektom je návštevníkom k dispozícii posedenie s ohniskom a možnosťou grilovania. Parkovanie je možné priamo v areáli chaty.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Pezinok (Bratislavský kraj)

GPS: 48,349088 17,191116

Kontakt

Adresa: Pezinská Baba 243, Pezinok, 902 01

Telefón: +421 905 646 323

Email: lukylukacovic@gmail.com

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 13,00 €

Max. počet osôb: 20

Vybavenie: Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 2

Formát izieb: 4x2, 4x3

Počet spální: 8

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 2

Počet WC: 2

Komentáre

      
Alex Filova 22.09.2019 o 19:22
Pozitiva: Príjemné okolité prostredie. V blizkom okolí sa nachádzajú aj reštauracie, takže je možnosť sa najesť a napiť, ak nemáte chuť variť alebo sa zapodievať veľkými nákupmi. Mimochodom TESCO rozváža objednané potraviny aj hore na Pezinskú Babu. Tým, ktorí majú kondičku, odporučam výlet na Čmeľok (cca pol hodinka od chaty).

NegativaMenej pozitívne hodnotím samotnú chatu Luky. Na úvod však chcem vyzdvihnúť kuchynské vybavenie, relatívne pekne kupeľne, ohnisko hneď pri chate, veľký a praktický kotlík na varenie gulášu a možnosť skutočne ubytovať 21 ľudí. Chata je však v priemernom stave. Jednak, že postele majú mäkké staré madrace a po druhé všade cítiť zatuchlinu a pleseň. Majitelia si vypýtali nehorázny poplatok za energie (24 € za dve noci), ale chatu vôbec nevykúrili. Na predstavu, pre tých ktorí nemáte vlastne bývanie, tak poplatok za energie/mesiac pre jednoizbový byt sa platí cca15 €. Iste, voči takému poplatku sa dá ohradiť, ak nie ste v deň vyplácania zálohy ešte na mol alebo podobne. Určite odporúčam sa poriadne zamyslieť nad cenou za energie a mať v čase platby pri sebe niekoho menej "unaveného zábavou". Majitelia sú veľmi milí ľudia a ústretoví, pokiaľ ide o dohodnutia sa termínu príchodu a odchodu, ale zároveň obchodníci. Preto neverte celkom fotkám. Zo sľubovaneho chýbal pingpongovy stôl a považovala by som za korektné na to upozorniť ešte pred príchodom na chatu alebo minimálne zľavu na ubytovanie.
 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií