Chata Chopok

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chata Chopok ponúka ubytovanie za bezkonkurenčné ceny priamo v Demänovskej Doline, jednom z najvýznamnejších turistických stredísk na Slovensku. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, skupiny priateľov, školské výlety či firemné akcie. V blízkosti chaty sa nachádza najväčšie slovenské lyžiarske stredisko Jasná, tiež Demänovská ľadová jaskyňa a Demänovská jaskyňa slobody a množstvo turistických trás všetkých obťažností. 6 km od chaty sa nachádza centrum Liptovského Mikuláša a kúsok ďalej Liptovská Mara s aquaparkom Tatralandia.
Chata Chopok má celkovú kapacitu 34 osôb a prenajíma sa celá alebo aj po častiach. Nachádzajú sa tu 4 troj- až štvorlôžkové izby, 1 apartmánová izba a 2 apartmány pre 7 a 9 osôb. Na každej izbe a apartmáne sa nachádza televízor a vlastná kúpeľňa s WC. Apartmány majú samostatný vchod, samostatnú obývačku a plne vybavenú kuchynskú časť.
V chate sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom a sauna. Vo vonkajších priestoroch sú návštevníkom k dispozícii 2 prírodné ohniská, trampolína, hojdacie siete, terasa a vonkajšie posedenie. Parkovanie je zabezpečené priamo pred objektom.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Liptovský Mikuláš (Žilinský kraj)

GPS: 49,019939 19,575786

Kontakt

Adresa: Demänovská Dolina 70, Liptovský Mikuláš, 032 51

Telefón: +421 948 276 761

Email: chatachopok@gmail.com

Web: http://www.chatachopok.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.chatachopok.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 7,00 €

Max. počet osôb: 34

Vybavenie: Sauna, TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Formát izieb: 2x3, 2x4, 1xAPT (1x2+2), 1xAPT (2x2, 1x3), 1xAPT (1x2, 1x3, 1x4)

Počet spální: 11

Počet kuchýň: 5

Počet kúpeľní: 7

Počet WC: 11

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií