Apartmánový dom Šarlota

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Novopostavený apartmánový dom Šarlota je situovaný vo Veľkom Mederi neďaleko známeho termálneho kúpaliska. Mestečko Veľký Meder sa nachádza 60 km od Bratislavy a 20 km od maďarského historického veľkomesta Györ. Termálne kúpalisko ako i apartmánový dom sú v celoročnej prevádzke. V areáli kúpaliska s termálnou vodou slúžiacou na liečenie pohybového ústrojenstva môžu návštevníci absolvovať masáže, saunu či sa zabaviť na atrakciách ako sú tobogany, masážne trysky a ďalšie.
Apartmánový dom Šarlota ponúka ubytovanie v šiestich komfortne vybavených dvojlôžkových apartmánoch (niektoré sú s možnosťou 1 – 2 prísteliek). Každý apartmán má vlastnú kúpeľňu a WC, kuchynský kút, LCD televízor a balkón alebo terasu. V celom objekte je návštevníkom k dispozícii bezdrôtové pripojenie na internet (WIFI). Na dvore je možnosť grilovania a posedenia v 3 altánkoch. Najmenších poteší detské ihrisko s pieskoviskom a hojdačkou. Parkovanie je zabezpečené v garáži, resp. v uzatvorenom priestore pri apartmánovom dome.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Dunajská Streda (Trnavský kraj)

GPS: 47,857347 17,75949

Kontakt

Adresa: Štadiónová 32, Veľký Meder, 932 01

Telefón: +421 918 115 586

Email: termalpark@centrum.sk

Web: http://sarlota.uns.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://sarlota.uns.sk/#section=prices

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 11,00 €

Max. počet osôb: 18

Vybavenie: Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 6x2+1

Počet spální: 6

Počet kuchýň: 6

Počet kúpeľní: 6

Počet WC: 6

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií