Apartmánový dom NELLY

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Apartmánový dom NELLY sa nachádza v pokojnej okrajovej časti kúpeľného mestečka Veľký Meder, len cca 1 km od známeho termálneho kúpaliska.
Svojim hosťom poskytujeme komfortné ubytovanie s maximálnou kapacitou 10 osôb. Na prízemí apartmánového domu sa nachádza spoločenská miestnosť s posedením a televízorom s DVD prehrávačom, tiež plne zariadená kuchyňa (chladnička, mikrovlnka, sporák s rúrou, umývačka riadu), jedáleň a WC. Na poschodí sa nachádzajú dve švorlôžkové spálne vybavené televízorom s DVD prehrávačom a jedna dvojlôžková spálňa. Tiež je tu spoločná kúpeľňa a toaleta. V celom objekte je hosťom k dispozícii bezplatné pripojenie na internet (WIFI).
Našich hostí iste poteší krásne upravená záhrada s vonkajším posedením a záhradným krbom, v ktorom si môžu pripraviť rôzne chutné jedlá, pre najmenších je prichystaná trampolína a pieskovisko.
Parkovanie vozidiel je možné priamo pri objekte
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Dunajská Streda (Trnavský kraj)

GPS: 47,863655 17,766315

Kontakt

Adresa: Tichá 24, Veľký Meder, 932 01

Telefón: +421 911 507 416

Email: greizinger@gmail.com

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,00 €

Max. počet osôb: 10

Vybavenie: Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 4

Min. počet nocí: 2

Formát izieb: 1x2, 2x4

Počet spální: 3

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 1

Počet WC: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií