Zelený Dom

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión Zelený dom Vám ponúka cenovo dostupné ubytovanie situované len 5 minút chôdze od centra Bojníc. Bojnice sú malým mestečkom ležiacim v oblasti Hornej Nitry. Nachádza sa tu zámok z 11. storočia, prvá zoologická záhrada na Slovensku, kúpele s dlhou tradíciou a mnoho pozostatkov z bohatej histórie. V meste a jeho okolí nájdete tenisové kurty, kúpalisko, minigolf, možnosť vyhliadkových letov a jazdy na koni. Príjemné prostredie samotného mesta, priestor na zdravý oddych v prírode, ale aj bohatý kultúrny život a množstvo príležitostí pre zábavu akéhokoľvek druhu robia z Bojníc ideálne miesto na dovolenku.
Penzión Zelený dom ponúka celkovo 21 lôžok v ôsmich izbách. Z tohto počtu sú štyri izby 2-lôžkové, tri 4-lôžkové a jedna jednolôžková. Na želanie zákazníka môže byť každá izba doplnená o prístelku. Na izbách sa nachádza vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, WC, sprcha), kuchynka, chladnička a TV. Interiér je vkusne vybavený novým dreveným nábytkom a doplnkami, ktoré tvoria príjemnú atmosféru pre oddych a rekreáciu. V celom objekte je bezdrôtové pripojenie na internet (WiFi). Parkovanie je zabezpečené v uzavretom dvore.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Prievidza (Trenčiansky kraj)

GPS: 48,77848 18,59204

Kontakt

Adresa: Prievidzská 251/20, Bojnice, 972 01

Telefón: +421 907 356 105

Email: info@zelenydom.info

Web: http://www.zelenydom.info/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.zelenydom.info/ubytovanie

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 11,25 €

Max. počet osôb: 29

Vybavenie: TV na izbe, Kuchynka, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x1+1, 4x2+1, 3x4+1

Počet spální: 8

Počet kuchýň: 7

Počet kúpeľní: 8

Počet WC: 8

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií