Vila Záhrada

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Vila Záhrada poskytuje štýlové nadštandardné ubytovanie v krásnom prostredí Turčianskej kotliny na okraji malebnej obce Dolný Kalník. Lokalita ponúka mnoho možností aktívneho trávenia voľného času, nachádzajú sa tu nádherné cyklotrasy, turistické chodníky všetkých obťažností, zaujímavé kultúrno-historické pamiatky, neďaleko je skanzen – Múzeum slovenskej dediny... Návštevníkom v prípade záujmu zabezpečíme sprievodcu a program výletov „ušitý na mieru“.
Vila Záhrada má celkovú kapacitu 12 osôb. Nachádzajú sa tu dve dvojlôžkové spálne s možnosťou dvoch prísteliek a jeden apartmán s dvomi dvojlôžkovými izbami. Izby aj apartmán majú vlastný televízor, bezdrôtové pripojenie na internet (WiFi) a vlastnú kúpeľňu s WC. Zelená izba má veľkú presvetlenú kúpeľňu s perličkovou vaňou. Osobitosťou Fialovej izby je priestranný balkón s krásnym výhľadom do záhrady. Zariadenie izieb a apartmánu citlivo kĺbi štýl našich babičiek s moderným talianskym dizajnom, čo výrazne prispieva k pohodliu a dobrému pocitu hostí.
Návštevníkom vily je k dispozícii spoločenská miestnosť s krbom a televízorom a tiež dve plne vybavené kuchynky. Oddychovať môžete na veľkej terase či v krásne upravenej záhrade so zastrešeným altánkom vybaveným grilom, s trampolínou, ktorá poteší najmä najmenších, a s priestorom na hranie bedmintonu a loptových hier.
Parkovanie je možné priamo pred objektom.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Martin (Žilinský kraj)

GPS: 49,040231 18,964122

Kontakt

Adresa: Dolný Kalník 23, Dolný Kalník, 038 02

Telefón: +421 903 557 707

Email: info@vilazahrada.sk

Web: http://www.vilazahrada.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.vilazahrada.sk/sk/cennik

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 17,50 €

Max. počet osôb: 12

Vybavenie: Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 2

Formát izieb: 2x2+2, 1xAPT (2x2)

Počet spální: 4

Počet kuchýň: 2

Počet kúpeľní: 3

Počet WC: 6

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií