Vila Milica

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión Vila Milica, to je kvalitné ubytovanie za výhodné ceny priamo v centre kúpeľného mestečka v Rajeckých Tepliciach. Vďaka vynikajúcej polohe je z penziónu všade blízko, len na skok je kúpeľný dom Aphrodite, mestský park, nádherný kúpeľný areál, reštaurácie, kaviarne, športové ihriská... V okolí Rajeckých Teplíc sú bohaté možnosti výletov a turistiky, nachádza sa tu Lietavský hrad, fenomenálny obrí skalný útvar Stratený budzogáň, prírodná rezervácia Slnečné skaly a všeličo iné.
Celková kapacita penziónu je 28 osôb. Ubytovanie poskytujeme v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách, štúdiách a apartmánoch. Každá izba je iná, na všetkých sa však nachádza televízor, bezplatné pripojenie na internet (WiFi) a vlastná kúpeľňa s WC. Apartmány majú okrem spálňovej časti i obývaciu časť s kuchynským kútom. Niekde je i možnosť prístelky.
V penzióne je hosťom k dispozícii príjemná spoločenská miestnosť s vybavenou kuchyňou, v ktorej si možno pripravovať vlastné jedlá. V prípade záujmu zabezpečíme i podávanie raňajok v príjemnej raňajkovej miestnosti s malým múzeom hudobných nástrojov.
Relaxovať môžete vo vonkajšom posedení. V suteréne sa nachádza i malé fitness. Hneď za vilkou je k dispozícii detské ihrisko.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Žilina (Žilinský kraj)

GPS: 49,12698 18,682228

Kontakt

Adresa: Školská 16/43, Rajecké Teplice, 013 13

Telefón: +421 918 794 958

Email: info@vilamilica.sk

Web: http://www.vila-rajecke-teplice.eu/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.vila-rajecke-teplice.eu/cennik-ubytovanie-rajecke-teplice/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 11,00 €

Max. počet osôb: 28

Vybavenie: Fitness, Detské ihrisko, TV na izbe, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 4x2, 2x3, 1xŠT (1x2, 1x1), 1xŠT (1x2, 1x1+1), 1xAPT (1x2), 1xAPT (1x2, 1x1), 1xAPT (1x2, 1x2+1)

Počet spální: 11

Počet kuchýň: 4

Počet kúpeľní: 11

Počet WC: 11

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií