Rekreačné zariadenie Amor

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Rekreačné zariadenie Amor  je situované na Záhorí, v katastri mesta Skalica, v tichom a pokojnom prostredí rekreačnej oblasti Zlatnícka dolina. Je obklopené zmiešanými lesmi a na svoje si tu prídu turisti, cykloturisti, rodiny s deťmi i skupiny priateľov. Možno tu usporadúvať školy v prírode, športové sústredenia, firemné akcie, rodinné oslavy a ďalšie podujatia.
Rekreačné zariadenie Amor ponúka ubytovanie v turistickej ubytovni a v ubytovni penziónového typu. Turistická ubytovňa má celkovú kapacitu 34 lôžok. Nachádzajú sa tu 2- až 4-lôžkové izby, niektoré majú vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa s WC), iné majú iba kúpeľňu so sprchou a WC je pre ne spoločné – na chodbe. Ubytovaným hosťom je k dispozícii spoločenská miestnosť s TV a kuchynka.
Ubytovňa penziónového typu má celkovú kapacitu 28 lôžok. Nachádzajú sa tu 2- až 4-lôžkové izby a jeden apartmán. Kažá izba aj apartmán má vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa s WC). Ubytovaným hosťom je k dispozícii spoločenská miestnosť s TV a kuchynka.
Návštevníci majú v zariadení Amor možnosť stravovania vo forme polpenzie alebo plnej penzie. V letnom období je otvorená i záhradná reštaurácia, v ktorej možno (okrem iného) ochutnať rôzne grilované špeciality. Pre najmenších je pripravené detské ihrisko s rôznymi atrakciami, vôkol celého zariadenia je vybudovaný lanový park Tarzánia.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Skalica (Trnavský kraj)

GPS: 48,8275 17,297778

Kontakt

Adresa: Zlatnícka dolina, Skalica, 909 01

Telefón: +421 908 550 285

Email: info@chataamor.sk

Web: http://www.chataamor.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.chataamor.sk/cennik.aspx

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 19,00 €

Max. počet osôb: 62

Vybavenie: Detské ihrisko, Kuchynka, Reštaurácia, Grill, Domáce zvieratko, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Bar

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 8x2, 6x3, 7x4

Počet spální: 21

Počet kuchýň: 2

Počet kúpeľní: 19

Počet WC: 19

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií