Privát pod kostolom

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Privát pod kostolom poskytuje príjemné ubytovanie v krásnom prostredí na okraji obce Valča, len 2 km od lyžiarskeho strediska Snowland Valčianska dolina. Okolie zariadenia ponúka veľa možností, ako tráviť voľný čas. Dedinu obklopujú pohoria Malá a Veľká Fatra, neďaleko sa nachádza mesto Martin s množstvom kultúrnych pamiatok, múzeí a ďalších atrakcií. Spomínané lyžiarske stredisko Snowland je zaujímavé nielen v zime, ale aj v lete, kedy sú tu k dispozícii tenisové kurty, golfové ihrisko, paintballové ihrisko či požičovňa horských bicyklov.
Ubytovanie v Priváte pod kostolom je vhodné najmä pre rodiny s deťmi a malé skupinky priateľov. Hosťom je k dispozícii samostatná časť domu s vlastným vstupom, so spálňou, plne vybavenou kuchyňou a kúpeľňou s WC. Na priváte sa nachádza televízor i bezdrôtové pripojenie na internet (WiFi). Maximálna kapacita ubytovania je 4 osoby.
Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Martin (Žilinský kraj)

GPS: 49,002414 18,850911

Kontakt

Adresa: Valča 548, Valča, 038 35

Telefón: +421 907 643 428

Email: skorsepova@centrum.sk

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,00 €

Max. počet osôb: 4

Vybavenie: TV na izbe, Kuchynka, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x2, 1x1+1

Počet spální: 1

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 1

Počet WC: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií