Penzión Slniečko

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión Slniečko sa nachádza v rekreačnej oblasti Duchonka, ktorá leží 17 km od okresného mesta Topoľčany, vo venci pohoria Považský Inovec, v peknom prostredí brezového hája, asi 400 m od vodnej nádrže. Penzión je kompletne zrekonštruovaná budova, v okolí známa aj pod názvom Chata OZETA.
Bezprostredné okolie penziónu je predurčené na aktívny oddych. Lesy v okolí Duchonky ponúkajú príjemné prechádzky prírodou, cykloturistiku, pre milovníkov vodných športov je možnosť surfovania, člnkovania alebo vodného bicyklovania na vodnej nádrži. Z penziónu môžete absolvovať výlety aj do vzdialenejšieho okolia.
Penzión Slniečko disponuje dvoj- až štvorlôžkovými priestrannými izbami s celkovou kapacitou 85 lôžok. Každá z izieb má vlastné sociálne zariadenie a TV, časť izieb má i balkón.
Penzión je ideálny na usporadúvanie rodinných osláv, svadieb, firemných akcií, workshopov, prezentácií a rôznych iných spoločenských udalostí. Taktiež je mimoriadne vhodný na organizovanie škôl v prírode a detských táborov. Návštevníkom je k dispozícii jedáleň s krbom a barom, konferenčný salónik, spoločenská miestnosť s TV. V exteriérových priestoroch sa nachádza veľký altánok s kapacitou cca 80 osôb, trávnaté ihrisko, plážový volejbal a stolný tenis. Asi 10 minút chôdze je veľký športový areál. Najmenší ocenia vonkajší bazénik, trampolínu a mnoho ďalších detských atrakcií.
Parkovanie áut je možné priamo pri penzióne.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Topoľčany (Nitriansky kraj)

GPS: 48,665985 18,090049

Kontakt

Adresa: Rekreačná oblasť Duchonka 451, Prašice, 956 22

Telefón: +421 908 401 014

Email: recepcia@slnieckopenzion.sk

Web: http://www.slnieckopenzion.sk

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.rbv.sk/cennik/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 14,00 €

Max. počet osôb: 85

Vybavenie: Bazén, Športové náradie, Detské ihrisko, TV na izbe, Reštaurácia, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Bar, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií