Penzión pod Zámkom

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión pod Zámkom predstavuje moderné komfortné ubytovanie s vynikajúcou polohou priamo v centre historického kúpeľného mestečka Bojnice. Penzión je situovaný len 2 minúty chôdze od Bojnického zámku, 3 minúty chôdze od ZOO a 5 minút chôdze od termálneho kúpaliska Čajka. V jeho bezprostrednej blízkosti sa nachádza kongresová sála, kde sa okrem kongresov konávajú i rôzne slávnosti či premietanie filmov. V meste a jeho okolí nájdete taktiež tenisové kurty, minigolf, možnosť vyhliadkových letov a jazdy na koni.
Penzión pod Zámkom ponúka svojim hosťom útulné ubytovanie v krásne zariadených jedno-, dvoj- a trojposteľových izbách (niektoré s možnosťou prístelky). Každá izba má vlastnú kúpeľňu a WC, televízor a bezplatné pripojenie na internet (WIFI). V penzióne sa nachádza i kaviarnička s barom a reštaurácia. Parkovanie pre hostí je priamo v uzavretom areáli penziónu.
Príjemné prostredie kúpeľného mestečka, priestor na zdravý oddych v prírode, ale aj bohatý kultúrny život a množstvo príležitostí pre zábavu akéhokoľvek druhu robia z Bojníc ideálne mesto na dovolenku. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Prievidza (Trenčiansky kraj)

GPS: 48,779582 18,581219

Kontakt

Adresa: Hurbanovo námestie 25/13, Bojnice, 972 01

Telefón: +421 908 719 711

Email: info@penzionpodzamkom-bojnice.sk

Web: http://penzionpodzamkom-bojnice.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://penzionpodzamkom-bojnice.sk/cennik/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 14,00 €

Max. počet osôb: 33

Vybavenie: TV na izbe, Reštaurácia, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Bar

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 7x2, 4x3, +7

Počet spální: 11

Počet kúpeľní: 11

Počet WC: 11

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií