Penzión pod Pivnicou

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión pod Pivnicou nájdete priamo v areáli lyžiarskeho strediska Snowland Valčianska dolina. Obklopuje ho nádherné prostredie Lúčanskej Malej Fatry, ktoré poskytuje bohaté možnosti turistiky, cykloturistiky či hubárčenia. Okresné mesto Martin je vzdialené cca 12 km.
Ubytovanie poskytujeme v 1 štúdiu a 7 apartmánoch, ktoré vyhovejú i požiadavkám náročných klientov. V štúdiu sa nachádzajú 2 pevné lôžka a rozkladací gauč využiteľný ako prístelka pre ďalšie 2 osoby. Taktiež je tu televízor, plne vybavený kuchynský kút a kúpeľňa s WC. Apartmány pozostávajú z dvojlôžkovej spálne, obývačky s televízorom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, jedálenského kúta a kúpeľne s WC.
Súčasťou penziónu je bar, v ktorom je možné objednať si raňajky. Stravovanie je možné v štýlovej reštaurácii Humno situovanej v bezprostrednej blízkosti penziónu. Parkovanie je zabezpečené na parkovisku lyžiarskeho strediska, ktoré sa takisto nachádza v bezprostrednej blízkosti.
Hostia môžu využívať otvorené ohnisko a prenosný gril, k dispozícii je i požičovňa bicyklov a kolieskových korčúľ. Najmenších poteší detské ihrisko.  
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť. Tešíme sa na vás.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Martin (Žilinský kraj)

GPS: 49,014765 18,808009

Kontakt

Adresa: Valčianska dolina 1060, Valča, 038 35

Telefón: +421 903 705 866

Email: penzionpodpivnicou@snowland.sk

Web: http://www.penzionpodpivnicou.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.penzionpodpivnicou.sk/inc/PPP-Hostel_zima_2015-2016.pdf

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 26,00 €

Max. počet osôb: 32

Vybavenie: Detské ihrisko, Požičovňa bicyklov, TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Internet, Bar, Úschovňa lyží

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x2+2, 7xAPT (1x2, +2)

Počet spální: 8

Počet kuchýň: 8

Počet kúpeľní: 8

Počet WC: 8

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií