Penzión Kyselka

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Lokalita Kubranskej kyselky je pre obyvateľov Trenčína obľúbeným miestom oddychu. Nachádza sa v tichom prostredí na okraji lesa a z centra mesta je poľahky dostupná peši, na bicykli, na aute či mestskou hromadnou dopravou. Minerálna voda ktorá v lokalite vyviera, je vhodná na pitie. Prameň je prispôsobený na naberanie vody do fliaš.
Penzión Kyselka stojí priamo pri minerálom prameni. Ubytovanie poskytuje v 4 dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. V každej izbe sa nachádza televízor, bezdrôtové pripojenie na internet (WiFi) a vlastná kúpeľňa s WC.
Návštevníkom je k dispozícii tiež reštaurácia, bar a spoločenská miestnosť s možnosťou usporadúvania osláv, školení a ďalších akcií. Počas letnej sezóny je v prevádzke i bufet s rýchlym občerstvením. V exteriérových priestoroch penziónu sa nachádza ohnisko, kde si hostia môžu opekať, a tiež niekoľko altánkov  a posedení. Najmenších poteší detské ihrisko s pieskoviskom, šmýkačkou a hojdačkou.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť. Tešíme sa na vás.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Trenčín (Trenčiansky kraj)

GPS: 48,886285 18,093746

Kontakt

Adresa: Kubranská 803, Trenčín, 911 01

Telefón: +421 905 708 634

Email: penzionkyselka@penzionkyselka.sk

Web: http://www.penzionkyselka.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.penzionkyselka.sk/ubytovanie.html

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 20,00 €

Max. počet osôb: 12

Vybavenie: Detské ihrisko, TV na izbe, Reštaurácia, Krb, Grill, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Bar

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 4x2+1

Počet spální: 4

Počet kúpeľní: 4

Počet WC: 4

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií